ODAK ETKİNLİKLERİNE BAŞLADI

img_8153

1308 Osmaneli Belediye Spor Doğa Aktiviteleri Kulübü (ODAK), sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte etkinliklerine başladı. Osmaneli Belediyesi 1308 Osmaneli Belediye Spor bünyesinde, ilçemizin güzide coğrafyasında, 23 farklı rotada,  doğa yürüyüşleri gerçekleştiren ODAK, ilk yürüyüşünü geçtiğimiz hafta sonu yaptı.

İhsaniye-Gürcüpınarı-Elmalı rotasında gerçekleştirilen 11 km’lik yürüyüşe katılım oldukça yüksekti. Sabahın erken saatlerinde Belediye binamız önünden hareket eden araçla katılımcılar Samanlı dağlarının arasından parkur başına ulaştı. Sonbaharın eşsiz güzellikerine ve sarının her tonuna  şahit olan katılımcılar doğayla iç içe bir gün geçirdiler.

1308 Osmaneli Belediye Spor Doğa Aktiviteleri Kulübü (ODAK), geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda profesyonel tur guruplarına 23 farklı rotada günübirlik doğa yürüyüşleri, temalı kamplar, kültür turları ve birçok etkinlikte eşlik edecektir.

Öte yandan yine geçtiğimiz hafta sonu Bilecik Valisi Süleyman ELBAN, Bilecik Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer KOÇ, İl jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İNCE, Osmaneli İlçe Kaymakamımız Edip ÇAKICI ve Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Adliye ve Ağlan Köyü arasındaki parkurda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşe Adliye ve Ağlan Köyü Muhtarları da eşlik etti. Yürüyüş sonrası köylülerimizle sohbet etme imkanı bulan Valimiz, köylülerimiz tarafından büyük ilgiyle ağırlandı.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Adliye ve Ağlan Köyü arasında gerçekleştirilen doğa yürüyüşüne katılan ve Osmaneli’nin eşsiz doğasında ve ikliminde halkımızla hoşça vakit geçiren Bilecik Valisi Süleyman ELBAN’a, Bilecik Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer KOÇ’a, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İNCE’ye ve İlçe Kaymakamımız Edip ÇAKICI’ya teşekkürlerini sundu.

Okunma Sayısı: 1.638

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*