İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU’NUN İSTİFASINI CUMHURBAŞKANIMIZ KABUL ETMEDİ.BAŞARILI BAKANIMIZIN GÖREVE DEVAM EDİYOR OLMASINDAN TÜRKİYE VE OSMANELİ BÜYÜK MUTLULUK DUYUYOR.

İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU’NUN İSTİFASINI CUMHURBAŞKANIMIZ KABUL ETMEDİ.BAŞARILI BAKANIMIZIN GÖREVE DEVAM EDİYOR OLMASINDAN TÜRKİYE VE OSMANELİ BÜYÜK MUTLULUK DUYUYOR.

Süleyman Soylu, 25 ve 26. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili, 24 Haziran 2018’de yapılan Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde de 27. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili olarak seçilmiş; 64. ve 65. Hükümetler de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren de yine 65. Hükümette ve ardından 66. Hükümette de İçişleri Bakanı olarak görev yapmıştır.
Süleyman Soylu 67. Hükümet’te yeniden İçişleri Bakanı olarak görev yapmaktadır.

Hafta sonu 30 Büyükşehir ve Zonguldak illerinde koronavirüsle mücadele kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağı sonrası büyük şehirlerde bazı sorumsuzların alışveriş yerlerine hücum ederek oluşturdukları bizlere yakışmayacak hareketleri sonrası bu gece istifa eden değerli bakanımızın istifasının Cumhurbaşkanımızca kabul edilmemesi Türk halkında büyük sevinç yarattı.Osmaneli halkı İçişleri Bakanımıza çok büyük destek verdi ve telefonlarımız kitlendi. Allaha şükürler olsun ki Cumhurbaşkanımızın istifayı kabul etmemesi ile Osmaneli Halkı büyük sevinç ve mutluluk yaşadı.

Göreve geldliğinden bu yana teröre karşı kararlı duruşu ve çok başarılı bir şekilde süreci yönetmesi,teröre destek olanlara içeride, dışarıda,mecliste verdiği cevaplarla Türk halkının büyük takdirini kazandı. Teröristlerin belalısı olarak Cumhurbaşkanımızın destekleriyle Türkiye de teröre karşı çok büyük yol kateden bakanımıza Türkiye sahip cıktı.Teröre karşı başarısın yanı sıra deprem ve her türlü doğal afetlerde halkın haklı desteğini kazanan Süleyman Soylu her konuda Cumhurbaşkanımıza destek olarak risk alan ve terör örgütlerinin hedefi haline gelen vatansever bir kişiliğe ve terör sevinçlerinin de çok çekindiği bir devlet adamı.

Sonuçta bu gece Terör Örgütlerini,onların yandaşlarını,Türkiye düşmanlarını vb. sevindiren kısa süreli kriz,yine onları üzecek şekilde sonuçlandı.Tüm Türkiye sevinirken,Terör örgütleri ve onlara destek veren ittifakları,işbirlikçilerini hayal kırıklığına uğrattı.Allah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan razı olsun,bakanımıza da başarılı hizmetlerini dahada arttırarak uzun yıllar Türkiye’ye hizmet etmeyi nasip etsin.

Okunma Sayısı: 113

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*