TRUMP ÇAĞRI YAPTI,ABD KARIŞTI.TARAFTARLARI KONGRE BİNASINI BASTI.KATLETTİĞİNİZ MÜSLÜMANLARIN,MAZLUMLARIN BEDELİNİ ÖDEYİN,BETER OLUN.

TRUMP ÇAĞRI YAPTI,ABD KARIŞTI.TARAFTARLARI KONGRE BİNASINI BASTI.KATLETTİĞİNİZ MÜSLÜMANLARIN,MAZLUMLARIN BEDELİNİ ÖDEYİN,BETER OLUN.

Trump çağrı yaptı,taraftarları kongre binasını bastı ve ABD karıştı.Trump taraftarları polisle çatışıyor.ABD’de 3 Kasım 2020’deki başkanlık seçim sonuçlarına göre belirlenen delege oylarının sayılıp, sonuçların resmen tescil edileceği Kongre oturumu, siyasi tartışmaların gölgesinde başladı. ABD Başkanı Donald Trump “Çalmayı Durdur” mitinginde yaptığı konuşmada, asla teslim olmayacağını ifade ederek, Başkan Yardımcısı Mike Pence’e Joe Biden’ın zaferini Kongre’de onaylamaması çağrısında bulundu. Trump’ın çağrısı üzerine Pence’ten yazılı bir açıklama geldi. Öte yandan ABD’nin başkenti Washington’da gösteri düzenleyen Trump destekçilerinden bazıları polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi.ABD karıştı,Trump taraftarları polisle çatışıyor.Yıllarca başta İslam ülkeleri ve Türkiye olmak üzere planladıkları darbelerle o ülkelerin yönetimlerini deviren,demokrasi getiriyoruz diyerek milyonlarca insanın ölümüne sebep olan emperyalist ABD bugün kendi içinde aynı akıbeti yaşıyor.En son 15 Temmuzda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve seçilmiş hükümete karşı hain terör örgütü FETÖ yü kullanarak darbe girişiminde bulunan ABD ve yandaşı emperyalist ülkeler bugün içine düştükleri durumdan inşallah nasiplerini alırlar ve kendilerine gelirler.ABD ve onunla aynı kafadaki Emperyalist ülkeler,Allahtan dileğimiz katlettikleri milyonlarca müslümanın,mazlumun bedelini hak ettikleri şekilde öderler.İçimizde ABD den medet uman hainlerde bundan dersini alırlar.Türkiye de yeniden darbe,kargaşa ortamını yaratmak isteyen hainlere,gezicilere ABD de yaşananlar ve yaşanacaklar ders olur. Suriye,Irak,Filistin,Somali,Yemen,Libya,Mısır,Sudan,Arakan,vb.islam ülkelerinde katlettikleri masum insanların,yerlerinden yurtlarından edilen milyonlarca müslümanın ve onların Allah yakarışlarının bedelini ABD ve tüm Emperyalist ülkeler öderler. PYD,PKK,Terör örgütleri,içimizdeki vatan hainleri,ülkemize ihanet eden ABD yandaşı entel,aydın,siyasetçiler vb. inşallah sizlerde hak ettiğiniz dersleri alacaksınız.Sizlere başsağlığı ve sabırlar diliyoruz,beter olun.Güvendiğiniz ABD ve emperyalizm batsın.

Okunma Sayısı: 46

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*