AZMİ HOCAMIZDAN BAŞKANIMIZA VE İLÇEMİZE VEDA ZİYARETİ

AAA

Görev süresi sona eren Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi ÖZCAN, veda ziyaretinde bulunmak üzere Başkanımızı makamında ziyaret etti.

İki dönem Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü görevini yürüten ve tamamlayan, ilimize ve ilçemize büyük katkıları olan Prof. Dr. Azmi ÖZCAN, veda ziyaretinde bulunmak için ilçemizi ziyaret etti. Dün itibariyle Başkanımızın makamına bir ziyaret gerçekleştiren Sn. ÖZCAN, ilimizin ve ilçemizin kendisinde çok ayrı ve özel bir yeri olduğunu dile getirerek bu görev süresince baki dostluklar kurduğunu ifade etti.

Üniversitelerin bulundukları il merkezlerine ve ilçelerine bilimsel ve akademik anlamda çok büyük katkılar sağlama görevine de değinen Sn. Prof. Dr. Azmi ÖZCAN’a Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, ilçemize katkılarından dolayı minnettar olduğunu belirterek teşekkür etti. Azmi Hocamızın her zaman hayırla yad edileceğini de sözlerine ekleyen Başkanımız “Sizi sevgiyle, saygıyla, minnetle uğurluyoruz. İlçemizin kapıları size her zaman açık.” sözlerini ifade etti. Ayrıca Geleneksel Osmaneli Evlerinin yer aldığı seramik bir tabloyu da kendilerine hediye eden Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, çıkışta İlçe Kaymakamımız Edip ÇAKICI, Belediye Başkan Yardımcımız Hayati KABA ve İlçe Başkanı Yalçın KARACA ile birlikte Belediye binamız önünde Azmi Hocamızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

191546

1044524

Okunma Sayısı: 451

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*