BELEDİYEMİZ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİNDEN KOSGEB DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

KOSGEB

Kurulduğu günden beri binlerce öğrenciye eğitim veren bölgedeki ve çevre illerdeki en faal eğitim kurumu olan Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi aynı zamanda seminerlerine de tüm hızıyla devam ediyor.

Osmaneli Belediyesi, Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi, Küçük ve Orta ölçekli işletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Bilecik İnsan Kaynakları Platformu’nun (İK 11) ortaklaşa hazırladığı “KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı” KOSGEB İl Müdürü Kadir ER’in katılımı ve sunumuyla ilçemizde yapılacak.

Düzenlenecek olan bu program ile KOSGEB tarafından özellikle yeni yayınlanan KOBİGEL destek programları hakkında imalat sanayi temsilcilerine detaylı ve kapsamlı bir şekilde bilgi verilecek.

KOBİGEL hizmetleri ile imalat sanayiye 200.000 TL hibe ve 400.000 TL ise geri ödemeli destek ve yeni girişimcilere sağlanacak olan 50.000 TL hibe ve 100.000 TL geri ödemeli destek imkanları hakkındaki bilgilendirme toplantısı ilçemizdeki imalat sanayi açısından büyük yarar sağlayacak.

21 Nisan 2016 Perşembe akşamı saat 20.00’de Osmaneli Belediyesi Necla Hanım Konağı’nda düzenlenecek olan KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısına Bilecik ve Osmaneli’nde faaliyet gösteren tüm imalat sanayi temsilcileri bekliyoruz.

Okunma Sayısı: 2.552

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*