MUHASEBE FELSEFESİ SEMİNERİ OSMANELİ’DE

1-dddfffff

Bilecik Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  Yönetim ve Denetim Kulübü ve Osmaneli Belediyesi işbirliğinde ilçemizde bir seminer düzenleniyor. Bu akşam saat 18:00’de Necla Hanım Konağı’nda düzenlenecek olan seminerin konusu “Muhasebe Felsefesi”.

Üniversite öğrencilerinin, muhasebe çalışanları ve yöneticilerinin, esnaf, iş çevreleri ve iş adamlarının yararlanabileceği bu program Osmaneli’nde eğitime de turizme de yoğun bir katkı sağlayacak.

Üniversiteler ve eğitim camiası ile yakın birliktelikleriyle ön plana çıkan Osmaneli’nde hocalarımızı, öğrencilerimizi ve konu ile ilgili katılımcıları ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirten Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, bu tür etkinliklerle Osmaneli’nin akademik çevrelerde de değerinin arttığını ifade ederek ilçemizde böyle bilimsel ve akademik etkinliklerin önümüzdeki günlerde daha da artacağını dile getirdi.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve yazar Dursun Ali YAZ’ın konuşmacı olarak katılacağı “Muhasebe Felsefesi” söyleşisi bu akşam saat 18:00’de Necla Hanım Konağı’nda yapılacaktır. Tüm katılımcılarımızı bekleriz.

Okunma Sayısı: 1.447

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*