DUYURULAR

OSMANELİ AĞIR MİSAFİRLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

13237634_1710755829140953_5524096962331042313_n

“Sanayileşmiş Tarih ve Kültür Kenti Osmaneli”, hafta sonu yoğun bir misafir trafiği yaşadı. Mayıs ayının gelmesiyle birlikte ziyaretçi sayısı zirveye ulaşan ilçemiz, bu hafta sonu oldukça ağır misafirlere ev sahipliği yaptı.

Özellikle akademik çevrelerle oldukça yakın münasebetlere sahip olan Belediyemiz bu kez Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi aynı zamanda “Osmaneli ve Geleneksel Evleri” kitabının yazarı Prof. Dr. Suphi SAATÇİ ve Fatih Üniversitesi Öğretim Üyelerini ağırladı.  Osmaneli’nin tarihi dokusuna ve doğal güzelliklerine şahit olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Öğretim Üyeleri Belediyemiz Necla Hanım Konağı’nda düzenlenen yöresel kahvaltı programında bir araya geldi.

Aynı zamanda Belediyemiz ve İlçemiz, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan ÇEPNİ, Bursa Vali Yardımcıları ve eşlerini yine Necla Hanım Konağı’nda düzenlenen yöresel kahvaltı programında bir araya getirdi. İlçemize ilk defa ziyarette bulunan kıymetli misafirlerimiz İlçe Kaymakamı Edip ÇAKICI, Belediye Başkanımız Hayati KABA, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın KARACA ve İl Genel Meclis Üyesi Hakan ÖZKAN tarafından karşılandı. AK Parti Bilecik Milletvekili Halil ELDEMİR, AK Parti İl Başkanı Fikret KARABIYIK ve İl Gençlik Kolları Başkanı Servet ÇETİN’in de teşrif ettiği program Mayıs ayının en önemli programı oldu. Necla Hanım Konağı’nda, usta fotoğraf sanatçısı ve sinema eleştirmeni Yalçın SAVURAN ve fotoğraf atölyesinin açmış olduğu fotoğraf sergisini de gezen değerli misafirlerimiz Osmaneli Belediyesi’nin özellikle sanatsal ve sosyal ekinliklerle göz doldurduğunu ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcımız Hayati KABA, Osmaneli Belediyesi olarak ülkemizin geleceği için canla başla çalışan bu kıymetli misafirleri ilçemizde ağırlamaktan dolayı hoşnut olduğunu, ilçemize her konuda desteklerini esirgemeyen AK Parti Milletvekili Sn. Halil ELDEMİR’ teşekkür ettiğini dile getirdi.

Okunma Sayısı: 997

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*