PROF. DR. YUNUS SÖYLET İÇMELER TESİSLERİMİZ ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR.

PROF. DR. YUNUS SÖYLET İÇMELER TESİSLERİMİZ ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR.

Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet Şifalı İçmeler Tesisleri şifa dağıtmaya devam ediyor. Bayramda %100 doluluk oranına erişen tesislerde yer kalmadı. Sağlık açısından Emeviler döneminden bugüne büyük şifa merkezi olan tesislerimizin bölgemizi aştı.

Peygamber Efendimizin sözünü yerine getirmek için yola çıkan Eyüp El Ensari Hazretleri ve ordusu bugünkü tesislerimizin bulunduğu alanda yorgunluktan ve hastalıklardan bitap düşerek mola verirler.Allah tarafından şifalı bu suların o askerlere şifa olsun diye bahşedildiği rivayet olunur. O günden bugüne 1400 yıldır şifa dağıtan sular Osmaneli’nin önemli bir değeri.

Mide Hastalıkları,Böbrek Taşları,Safra Kesesi taş ve hastalıkları,Deri Hastalıkları tedavilerinde kullanılan sulardan şifa bulan sayısı her gün artıyor.

Okunma Sayısı: 1.366

7 Yorum

 1. Enver

  Selamünaleyküm
  Ben samsunda ikamet ediyorum ellerimde yaklaşık 10 yıldır rahatsızlık var egzama dediler sedefe döner dediler şifalı suyu duydum bi umut doğdu içime suyu damacanayla alıp samsuna geri döndüğümde su özelliğini kaybeder mi öncelikle bunu öğrenmek istiyorum yoksa sadece yerinde içmek mi gerekiyor mail olarak cvp verirseniz çok memnun olurum ona göre gidiş geliş planı yapmam gerekiyor

  Yanıt
  1. Osmaneli Osmaneli

   Merhaba, şifalı içmeler suyumuzu yanınızda istediğiniz kadar götürüp kullanabilirsiniz, özelliğini kaybetmemektedir. Acil şifalar dileriz.

   Yanıt
 2. Duygu Yalçınkaya

  Merhaba, ben 5 Mayıs-7 Mayıs tarihleri arasında tesisinizde konaklayan ekiptenim. Öncelikle Belediye Başkanı Münür ŞAHİN’e daha sonra Osmaneli belediye personeline ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Bizim için çok güzel bir deneyimdi. Osmaneli Belediye Başkanı Münür Bey, tarihimize ve kültürümüze sahip çıkan değerli belediye başkanlarımızdan biridir. Kendisini çok takdir ettim. Başkan’a başarılarının devamını diliyorum, Osmaneli’ni çok beğendik.

  Yanıt
 3. Erdal YILDIRIM

  Merhaba,
  Ben diyabet ve kemik iliği kanseri tedavisi görmekteyim. Bu hastalıklara bağlı olarak böbrek yetmezliği başladı. Tesisinizde ki şifalı sulardan böbrek için olanı sadece taş tedavisi için mi, yoksa böbrek yetmezliği vs diğer böbrek rahatsızlıklarında da fayda sağlar mı?
  Bununla ilgili tesislerinizde doktor kontrollü kür uygulamalarınız var mı?
  Yada biz her hafta gelip suyu kendi evimizde tüketsek, su da herhangi bir bakteri, oksidasyon vs oluşur mu?
  Konuyla ilgili açıklayıcı ve geniş Bilgi vermeniz ricasıyla, kolaylıklar dilerim.

  Yanıt
  1. Osmaneli Osmaneli

   merhabalar
   öncelikle geçmiş olsun. isterseniz telefon numaranızı verirseniz suların analiz raporlarını size ulaştıralım doktorunuza danışıp suları kullanabilirsiniz.

   Yanıt

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*