TAEKWONDO BRANŞIMIZ BAŞARILARA DOYMUYOR

d4b22e8d4b1fb6349c7d95bc5629e3c0_L

İlçemizin çocuklarına ve gençlerine tam on beş branşta hizmet veren 1308 Osmaneli Belediye Spor, Taekwondo branşında uluslar arası çapta büyük bir başarı daha elde etti.

Geçtiğimiz sene de Balkan Şampiyonasına ve Avrupa Şampiyonasına katılarak ilçemize kupayla dönen 1308 Osmaneli Belediye Spor Taekwondo branşımız, bu sene de katıldığı şampiyonadan iki madalya ile döndü.

Antalya Belek’te düzenlenen 4. Avrupa Kulüpler Şampiyonasına 1308 Osmaneli Belediye Spor Taekwondo branşımız, Kulüp Başkanımız Hayati KABA ve Antrenörümüz Mesur DÜŞ, on sporcu ile katıldı.

Antalya’da gerçekleşen ve bir hafta boyunca devam eden müsabakalarda Genç Bayanlarda 44 kiloda sporcumuz Pelin YILDIZ, 59 kiloda sporcumuz Damla Şura KOÇ ve ilimizden bize katılıp 1308 Osmaneli Belediye Spor adına yarışan Sezer ARDIÇ bronz madalya kazandılar.

İlçemize ve ilimize bu büyük mutluluğu ve gururu yaşatan sporcularımızı, Antrenörümüz Mesur DÜŞ’ü ve Kulüp Başkanımız Hayati KABA’yı Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanı Sn. Metin ŞAHİN tek tek tebrik etti.

Okunma Sayısı: 1.634

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*