01.HAZİRAN PAZARTESİ PROF DR YUNUS SÖYLET İÇMELER TESİSLERİMİZ VE TÜM PARKLARIMIZ,SOSYAL TESİSLERİMİZ HALKIMIZ İÇİN HAZIR.

01.HAZİRAN PAZARTESİ PROF DR YUNUS SÖYLET İÇMELER TESİSLERİMİZ VE TÜM PARKLARIMIZ,SOSYAL TESİSLERİMİZ HALKIMIZ İÇİN HAZIR.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sadece paket hizmet verdiğimiz tesislerimiz 01.Haziran Pazartesi gününden itibaren halkımızın hizmetinde.Tesislerimizde son ilaçlama ve bakım işlemleri de tamamlandı.Çok geniş bir alanı kapsayan tesislerimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her ortamda hatırlattığı; ” Maske,Mesafe,Temizlik” kurallarına uygun hizmet verecek.Her türlü sağlık önleminin alındığı Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerimiz halkımızın hizmetinde olacak.Izgara çeşitleri,yöresel yemekler ve yöresel ürünlerle tesislerimiz tercih edilen mekan olacak.Çocuk parkları ve çok sayıdaki oturma ve de park alanlarıyla koronavirüs riskinden uzak bir mekan sizleri bekliyor.

Yine 01.Haziran Pazartesi gününden itibaren parklarımız,spor tesislerimiz,sosyal alanlarımız,oyun gruplarımız koronavirüs kurallarına uygun olarak halkımızın huzur bulacağı alanlar olacak.

Kurallara uyarak normalleşme dönemini hep birlikte kısaltabiliriz.Bunun için birbirimizi uyarmalıyız.Zira koronavirüs tedbirlerine uymayan sadece kendini değil hepimizi riske sokmaktadır.

Okunma Sayısı: 107

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*