“1075 YILINDAN GÜNÜMÜZE,KESİNTİSİZ TÜRK KENTİ OSMANELİ” BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YÜKSELİŞİNİ VE BÜYÜMEYİ SÜRDÜRECEK.

“1075 YILINDAN GÜNÜMÜZE,KESİNTİSİZ TÜRK KENTİ OSMANELİ”
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YÜKSELİŞİNİ VE BÜYÜMEYİ SÜRDÜRECEK.
2014-2019 Döneminde ilçemizde sağladığımız birlik ve beraberlikle tüm siyasi partilerimizin, tüm meclis üyelerimizin, tüm sivil toplum örgütlerinin ve tüm halkımızın katılımları ile yarattığımız “Osmaneli Milliyetçiliği”sayesinde Osmaneli’de inanılmaz değişikliği hep birlikte gerçekleştirdik.

Geçmişte bölünmüşlük, siyasi çekişmeler ve dışarıdan Osmaneli’ye yön verme girişimleri Osmaneli’ye hep zarar vermişti. Kendi siyasi egolarını ve bulundukları konumları koruma gayreti içinde olanların Osmaneli’ye verdiği zararları hep birlikte yaşadık. Unutmayalım hayatta her konum, her mevki geçicidir. Geçmişte ele geçirdikleri mevkileri kullanarak topluma şekil vermeye çalışanların, bu mevkileri terk ettiklerinde düştükleri acınacak durum ders alınmalıdır.

31 Mart yerel seçimleri biteli bir aylık süre oldu. Halk neticede bir tercih yaptı. Her kes bu tercihe saygı duymalıdır. Osmaneli halkını cezalandırmak, Osmaneli’nin hakkı olan kaynakları başka yerlere yöneltmek doğru bir yaklaşım değildir. Osmaneli halkı bilinçli ve zekidir. Kendini Osmaneli halkının üzerinde görenler dersini almıştır. Osmaneli halkının tekrar kalbini, gönlünü kazanmak isteyenler Osmaneli halkını cezalandırmak yerine gönlünü tekrar kazanacak politikalar üretmek zorundadır.

2019-2023 Dönemi Osmaneli için büyüme ve yükseliş dönemi olacaktır. Tüm siyasi partilerimize, tüm sivil toplum örgütlerine ve tüm halkımıza düşen görev birlik ve beraberlik içinde Osmaneli hedeflerine varmaktır. Unutmayalım Osmaneli, Osmaneli halkı tarafından ileriye götürülecektir. Osmaneli’nin yükselişini, büyümesini Osmanelilerden başka kimse düşünmez. Osmaneli halkı seçimlerdeki tercihleri nedeniyle cezalandırılacak halk değildir.

Osmaneli ;yaşam kalitesini arttırmak, turizmde öne çıkmak ,tarımda yeni ürünlere ve yeni pazarlara yönelmek, sanayi ile büyümek hedeflerine birlik ve beraberlik içinde varacaktır. Osmaneli halkı bu hedeflere ulaşmada, kendine yardımcı olanları da ,kendine engel olmaya çalışanları da takip edecek zekaya ve görüşe sahiptir. Unutmayalım seçimin kazananı ve kaybedeni yoktur. Seçimde halk kendini yönetecekleri tercih etmiştir. Ve emaneti ehline vermiştir. Halkın tercihine hepimiz saygı duymak zorundayız. Allah bize yeter.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi;”Biz ALLAH ‘ tan başka kimseye secde etmeyiz ve eğilmeyiz ELHAMDÜLİLLAH

Okunma Sayısı: 113

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*