MİLLETVEKİLİMİZ SELİM YAĞCI OSMANELİ BELEDİYESİ HALİNİ VE KARPUZ PAZARINI ZİYARET ETTİ.

67803823_2311019519114578_5188248561455726592_n

MİLLETVEKİLİMİZ SELİM YAĞCI OSMANELİ BELEDİYESİ HALİNİ VE KARPUZ PAZARINI ZİYARET ETTİ.
Osmaneli Belediyesinin en büyük yatırımlarından Ticaret Bakanlığı onaylı ilimizin ilk resmi halinde karpuz sezonu çok hareketli geçiyor.Sadece Osmaneli çiftçisinin değil bölgemizdeki çiftçilerinde ürünlerini pazarlayabildikleri Hal tesislerinde önceki yıllara göre çok daha fazla alıcı ve satıcı yer alıyor.

Bu gün “Ticaret Bakanlığı onaylı Osmaneli Hal tesislerini”ziyaret eden Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı çiftçilerimizle sohbet etti.Milletvekilimizin Hal Tesislerini ziyaret etmesi çiftçilerimizce memnuniyetle karşılandı. Çiftçilerimize destek için karpuz alımı da gerçekleştiren Milletvekilimiz Selim Yağcı desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Osmaneli’mizin değerli üreticilerinin ürettiği karpuzun, vekilimiz sayın Selim Yağcı’nın girişimleriyle, Bursa organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren sanayicilerimiz ile kampanya başlatılarak, çiftçimize destek amaçlı, Osmaneli karpuzunu çalışan işçilere ikram edilmek üzere bu gün 14 ton karpuz alımı gerçekleştirildi. Bu kampanya devam edecek, bu konuda öncülük yapan sayın vekilimize ve teklife kayıtsız kalmayan sanayicilerimize üreticilerimiz adına, ilçemiz adına teşekkür ederiz. İnşallah bu yaklaşım tüm sanayicilerimize örnek teşkil eder ve bu destek nitelikli ticaret bundan sonraki yıllarda da devam eder.

Değerli Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya Osmaneli Belediye Başkanımız Münür Şahin teşekkür etti.Başkan Şahin,Bilecik ilinin ilk Ticaret Bakanlığı onaylı Hal binamıızı ziyaret ederek onurlandıran ve çiftçilerimize destek olan,onların sorunlarını dinleyen Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya özellikle Hal Tesislerimizi ziyareti ve çiftçilerimize desteği için çok teşekkür ediyoruz dedi.

Okunma Sayısı: 129

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*