OSMANELİ BELEDİYESİ “LEFKE CUP 2019 U15 TURNUVASI”NDA GELECEĞİN YILDIZLARINI İLÇEMİZDE AĞIRLIYOR.

68526275_2313204222229441_7903294949163008000_n

OSMANELİ BELEDİYESİ “LEFKE CUP 2019 U15 TURNUVASI”NDA GELECEĞİN YILDIZLARINI İLÇEMİZDE AĞIRLIYOR.

Osmaneli Belediyesi TFF , İstanbul ASKF ,Bilecik ASKF destekleri ile “LEFKE CUP U15 FUTBOL TURNUVASINI” gerçekleştiriyor.
Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe,Başakşehir,Altınordu,Eskişehir Spor,Sakarya Spor,1308 Osmaneli Belediye Spor U15 takımlarının katılacağı turnuvaya ilgi şimdiden büyük.

Kura cekiminin 21 Ağustos Çarşamba günü yapılacağı turnuvada takımlarımız Prof.Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerimizde,Yeni yaptığımız Tarihi Çarşımızdaki Fadıl Bozkurt Konağında,Bekir Güven Konağında ve ilçemizdeki diğer tesislerde konaklayacaklar.Yaklaşık 200 sporcu,aileleri,yöneticilerle birlikte Osmaneli 5 gün boyunca 500 kişiye ev sahipliği yapacak.

Osmaneli tanıtımı için büyük önem taşıyan organizasyon özellikle spor turizmi hedefimiz içinde büyük katkı sağlayacak.Gectiğimiz günlerde Osmaneli’de bir haftalık kamp yapan Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ilçemizden oldukça memnun ayrılmıştı.Lefke Cup 2019 U15 turnuvası ve sonrası Kadınlar Zafer Turnuvası ve devamında Ulusal Satranç Turnuvası,Geleneksel Osmaneli Panayırı ve devamında da U11-13 Futbol Turnuvası ile Osmaneli spor ve kamp merkezi haline gelecek.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada;”Osmaneli Belediyesi Birlik ve Beraberlik içinde her konuda hedeflerine ulaşıyor.Sporda da geldiğimiz durum son derece memnuniyet verici.Yapmış olduğumuz tesisler,spora verdiğimiz önem,sahip oduğumuz Allah vergisi doğal avantajlar ile Osmaneli kendi ölçeğini aşan bir spor ve kamp merkezi oluyor.3.yaptığımız bu turnuvaya katılacağını bildiren değerli kulüplerimize çok teşekkür ediyoruz.Bu turnuvaya katılmak istediğini bildiren ancak şu an yatak kapasitesi nedeniyle kabul edemediğimiz takımlarımıza da teşekkür ediyoruz.

Geleceğin yıldızlarını Osmaneli’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu ifade ediyoruz. Osmaneli de Belediye olarak 250 yatak kapasitesine geliyoruz.Özel sektör yatırımları ile birlikte Osmaneli 500 kişi ağırlayacak konumda.Ancak bunu 1.000 yatak kapasitesinin üzerine çıkarmak zorundayız.Bu turnuvada ana sponsorumuz Fenerium AŞ ve diğer sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.Turnuvaya destek veren Türkiye Futbol Federasyonuna,İstanbul ASKF , Bilecik ASKF ve Bilecik Hakem Komitesi Başkanımıza ve de hakemlerimize teşekkür ediyoruz.Mübarek kurban bayramınızı bu vesile ile tekrar kutluyor,birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar diliyorum dedi”.

Okunma Sayısı: 299

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*