1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR: 1 -BİLECİK SPOR: 0 CENTİLMENCE GECEN MAÇTA BİRLİK VE BERABERLİK ÖNE ÇIKTI.

1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR: 1 -BİLECİK SPOR: 0
CENTİLMENCE GECEN MAÇTA BİRLİK VE BERABERLİK ÖNE ÇIKTI.

Centilmenliğin,milli duyguların,birlik ve beraberliğin tavan yaptığı maçta kazanan takımımız oldu.Osmaneli’de stada gelen herkes Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Emniyet mensuplarına emrinizde ve hizmetinizdeyiz dedi.

Bugün Osmaneli’de örnek davranış gösteren centilmence müsabakayı seyreden iki takıma ve iki takımın taraftarlarına,sahada mükemmel bir mücadele örneği verirken centilmenliği bırakmayan sporcu kardeşlerimize ve değerli hocalarına çok teşekkür ediyoruz.

Yine bu centilmence ortamı hazırlayan Kaymakamımız Naif Yavuz,Belediye Başkanımız Münür Şahin,Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin,Emniyet ve Jandarma teşkilatımıza,Belediye Çalışanlarımıza,İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Şener Öner’e,,kulüp başkanlarımız Hayati Kaba ve Aydın Avcı’ya çok teşekkür ediyoruz.

Bu güzel ana katılarak destek olan Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin,Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman,Ak Parti ilçe Başkanı Kamil Canyılmaz,İyi Parti ilçe Başkanı Cemil Özkahya,CHP İlçe Başkanı İsmail Er,İl Genel Meclisi üyeleri Orhan Uğur ve Alper Karadağ, Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş ve de tüm seyircilerimize çok teşekkür ediyoruz.Bir hafta boyunca maçın kardeşlik ortamı içinde geçmesi için yayınlarıyla destek olan ve bugün canlı yayınla maçı sporseverlere sunan değerli basınımıza çok teşekkür ediyoruz.

Takımımız 1308 Osmaneli Belediye Spor ve Bilecik Spor’u centilmence ve çok güzel futbolla seyircilerimizi coşturdukları için tekrar teşekkür ediyor,başarılar diliyoruz.

Okunma Sayısı: 52

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*