1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR TAEKWONDO SPORCUMUZ ZEHRA ARI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNE DAVET EDİLDİ

SAMSUNG CAMERA PICTURES

1308 Osmaneli Belediye Spor’un Taekwondo branşındaki gururu olan Zehra ARI, Milli takım seçmelerine davet edildi. Küçük yaştan beri Taekwondo sporu ile uğraşan ve Avrupa çapında almış olduğu başarılar ile Osmaneli’nin adını Avrupa’da duyuran Zehra ARI, 26-27 Temmuz tarihleri arasında Karaman ilinde yapılacak olan Milli Takım seçmelerinde yarışacak.

51 kiloda müsabakalara çıkacak olan Zehra ARI, Karaman’da yapılacak olan müsabakalarda başarılı olup Milli Takıma seçilirse, ülkemizi ve Osmaneli ilçemizi Yıldızlar Avrupa şampiyonasında temsil edecek. Kendisine güvendiğini ifade eden Zehra ARI, “Milli takım seçmelerine davet edilmem, öncelikle ilçemiz Osmaneli için, 1308 Osmaneli Belediye Spor kulübü için ve kendim için büyük gurur vesilesidir. Benim bugünlere gelmemde büyük emekleri olan başta aileme, Belediye Başkanımız Münür ŞAHİN’e, Kulüp Başkanımız Hayati KABA’ya ve hocam Mesur DÜŞ’e sonsuz teşekkürler ediyorum. Allah’ın izni ve Osmanelililerin dualarıyla Milli Takıma seçilerek Ay Yıldızlı formayı giyme şerefine nail olacağım” dedi.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, taekwondo sporcumuz Zehra ARI’nın Milli Takım seçmelerine davet edilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada; “1308 Osmaneli Belediye Spor Taekwondo sporcumuz Zehra ARI’nın Milli Takım Seçmelerine çağrılması gururumuzdur. Sporcumuzu, hocamızı, ailesini, yöneticilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Okunma Sayısı: 558

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*