1308 OSMANELI BELEDIYESI YAZ SPOR OKULLARI SONA ERDI

07-IMG_0891
Osmaneli Belediyesi’nce her yıl düzenlenen ilçe milli eğitim müdürlüğü,ilçe sağlık müdürlüğü,ilçe Gençlik ve spor müdürlüğü tarafından desteklenen ve 1308 Osmaneli Belediye Sporun organize ettiği ve yürüttüğü yaz spor okulları sona erdi.

1308 Osmaneli Belediye Sporun değerli hocaları tarafından eğitimi sağlanan çocuklarımız Alt yapımızda geleceğimizi oluşturuyor.17 branşta faaliyet gösteren kulübümüz örnek bir altyapı kulübü olarak Bölgemizde ve Türkiye de takdir topluyor ve başarılarıyla milli sporcular yetiştirirken,elde ettiği Şampiyonluklar ve başarılar ile ilçemizin  de tanıtımını yapıyor.

1308 Osmaneli Belediye Spor ilçemizde tertip ettiği turnuvalarla Türkiye Çapında organizasyonlar gerçekleştiriyor.14-19 Ağustos Tarihleri arasında 2. gerçekleşecek TTF LEFKE CUP U15 Turnuvası’na süper lig takımlarımız katılıyor.29 Ekimde ilçemiz yine Türkiye Satranç Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada;”Osmaneli de her adımımızı Planlı,programlı olarak Hedeflerimize uygun atıyoruz.Hiç bir faaliyetimiz,hiç bir Başarımız rastlantı değil.Spor konusunda da hedeflerimizi bilimsel verilere,yaptığımız spor tesislerine,çok değerli hocalarımıza Verdiğimiz değerin sonucu elde ediyoruz.Osmaneli her konuda birlik ve beraberlik içinde hedeflerine ilerliyor.Yaz spor okullarımıza gösterilen ilgi için ailelere,sporcularımıza,hocalarımıza,Ahmet Kaya ve Fikret Atapay olmak üzere yöneticilerimize ve Belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz.”dedi.

Okunma Sayısı: 416

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*