1308 OSMANELİ BELEDİYESPOR TAEKWONDO BRANŞI İLÇEMİZİN GURURU

Osmaneli Belediyesi vizyonu ve misyonu gereği spora ayrı bir önem veriyor. Osmaneli’nin çocuklarına ve gençlerine sağladığı sportif imkanlarla ilçede sağlıklı bir neslin yetişmesine imkan sağlıyor. Osmaneli Belediyesi bünyesinde kurulan 1308 Osmaneli Belediyespor’un amacı milli sporcular yetiştirerek Türk sporuna katkıda bulunmaktır.

1308 Osmaneli Belediyespor Taekwondo Branşı, bugüne kadar değişik organizasyonlarda Dünya Şampiyonluğu, Dünya 3.’cülüğü, Avrupa Şampiyonlukları, Balkan Şampiyonlukları ve daha pek çok alanda  50’ye yakın madalya topladı. 1308 Osmaneli Belediyespor Taekwondo Sporcularımız Osmaneli’nin gururu oldu. Aynı gururu ilçemize yeniden yaşatmak için Taekwondo Sporcularımız hafta sonu Milli Takım Seçmelerine katılıyor.

1308 Osmaneli Belediyespor Taekwonda sporcularımız Milli Takım Seçmeleri için Nevşehir’e gidiyor.

6-7 Ağustos 2016 tarihlerinde Nevşehir’de, Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu, Türkiye’nin birçok ilinden sporcuların da yer alacağı 12-14 Yaş Yıldızlar Milli Takım Seçmesi’ne 1308 Osmaneli Belediyespor Kulübünden 47 kg’de Ayşenur YILDIRIM ve 55 kg’de Rabia ÖNEN katılacaktır.

Sporcularımız ve Taekwondo Antrenörümüz Mensur DÜŞ, müsabakalara gitmeden önce Başkanımız YMM Münür ŞAHİN’i ve Başkan Yardımcımız aynı zamanda 1308 Osmaneli Belediyespor Kulüp Başkanımız Hayati KABA’yı makamında ziyaret etti. Başkanımız ve Başkan Yardımcımız, sporcularımızı ve antrenörümüzü makamında ağırlayarak kendilerine başarılar diledi. Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN ayrıca “1308 Osmaneli Belediyespor Taekwondo antrenörümüz Mensur DÜŞ’e, spora ve gençlere verdiği başarılı çalışmalar için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 816

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*