OSMANELİ JANDARMA KOMUTANI MERDAN AKBULUT’TAN BAŞKANIMIZA VEDA ZİYARETİ

1-IMG_5456

Afyon’a tayini çıkan Osmaneli Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Merdan AKBULUT, Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN ve Belediye Başkan Yardımcımız Hayati KABA’ya veda ziyaretinde bulundu.

Görev yeri değişen Kıdemli Başçavuş Merdan AKBULUT, burada görev yaptığı süre boyunca Belediyemiz ile çok iyi münasebetlerinin olduğunu ve Osmaneli’ne dair yapılan çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde yürüttüklerini belirtti. Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN’e ilçeye verdiği hizmetlerden ve yakın dostane ilişkilerinden dolayı şükranlarını sundu.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN de, “Göreve geldiğim ilk günden beri karşılıklı çalışmalarda gösterdiği ilgi, alaka ve yakınlıktan özellikle de darbe girişimi sürecinde sergilediği vatansever komutan tavrından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkanımız daha sonra, tayini çıkan Osmaneli Jandarma Komutanı Merdan AKBULUT’a Geleneksel Osmaneli Evlerinin yer aldığı seramik tablo hediye ederek kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Okunma Sayısı: 1.325

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*