22-IMG_2724

MUHTARLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK.
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerinde,Milletvekilimiz Selim Yağcı,İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve Kaymakamımız Naif Yavuz,İl Genel Meclisi üyemiz Hakan Özkan,İlçe Başkanımız Mefaret Göbekçi ile ,Muhtarlarımızı toplantı buluşturdu.

Belediye başkanımız Münür Şahin Muhtarlarımıza Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın kendileriyle bilgi alışverişinde bulunacağı toplantının ilçemize katkı sağlayacağını ifade ederek Milletvekilimiz belediye başkanlığında olduğu gibi milletvekilliğinde de Osmaneli için gereken çalışmaları fazlasıyla yerine getirmektedir dedi.

Yeni Kaymakamımız Naif Yavuz’da bu güzel ve tarihi ilçeye yapılacak her yatırımın yakışacağını,hep birlikte ilçeyi daha ileriye götürecek yatırımları planlamalıyız dedi.

Milletvekilimiz Selim Yağcı yaptığı konuşmada;”Belediye Başkanımız Münür Şahin’in düzenlediği bu organizasyonda kaymakamımız ve muhtarlarımızla Osmaneli de tekrar buluşmaktan çok mutluyum. Seçimlerde desteklerinizle milletvekilinizim,İçinizden biri olarak ilimiz ve ilçemizin sorunlarını biliyorum.Başkanımız ilçemizde çok güzel yatırımları gerçekleştiriyor.Osmaneli çok güzel bir yer.Tarımda,sanayide,turizimde bu ilçeye yakışıyor.Tarım için hep birlikte çalışmalar yapıyoruz.Her şey güzel giderken bu yıl dolu felaketi ile yara aldık.Ancak bu yaraları sarmak için çalışyoruz. Yakında bunun sonuçlarını alacağız.Bu yıl yaptığımız çalışmalarla alıcı sayısını ciddi artırdık,bu da ürün fiyatlarına olumlu yansıdı.İnşallah köylerimizde iktidarımızın gerçekleştirdiği yatırımları bu dönemde de devam ettireceğiz.Türkiye ye acılan ekonomik savaşı fırsat bilenlerin tarım ilaçlarında,gübrede yarattıkları suni fiyat artışlarını takip ediyoruz. Sizden de ricamız bunları tespit ettiğinizde bildirin gereği yapılsın,fırsatçılara pirim vermeyelim” dedi.

Muhtarların Milletvekilimizle sohbetleri sonrası toplantı sona erdi.Başkan Münür Şahin Milletvekilimize,İl,İlçe başkanlarımıza,Kaymakamımıza,İl genel meclisi üyemize,katılımcılara ve muhtarlarımıza çok teşekkür ederek konuklarımızı yolcu etti.

Okunma Sayısı: 418

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*