TAYRAŞ PETROL ÜRÜNLERİ AŞ YATIRIMI HIZLA İLERLİYOR

 

TAYRAŞ PETROL ÜRÜNLERİ AŞ YATIRIMI HIZLA İLERLİYOR.
Osmaneli Belediyesi Selimiye Sanayi Parsellerimizde devam eden Tayraş Petrol Ürürnleri AŞ harfiyat çalışmaları hızla tamamlanırken,diğer taraftan inşaat çalışmaları da devam ediyor.Osmaneli de 500 kişilik istihdam yaratacak yatırım ilçemiz sanayi hedeflerinede önemli bir katkı sağlıyacak.

Osmaneli Belediyesi Selimiye Sanayi Parsellerimize özellikle Gebze Organize Sanayi Bölgesinden büyük ilgi var.Sanayi parselelrimizde TayraşPetrol Ürünleri AŞ, Bien Seramik AŞ,Dünyalar Vagon Ekipmanları AŞ, Tepsan Makina ve Döküm AŞ,Ekol Aliminyum AŞ,Ceneviz Gıda AŞ ,Mehmet Levent Bulgurcu. Lider Marka Mepsan,Ayde Alüminyum AŞ yer aldı.Sanayi Parsellerimizde Şirketlerimizden yatırıma başlayanların yanı sıra arsa alımlarıda devam edenler,proje aşamasında olanlar ve inşaatı devam edenler ile yoğun hareketlilik var.

Osmaneli – Yenişehir – Bursa – Gemlik ve sonrası Bandırma – İzmir’e kadar uzanacak YHT hattı ile ayrı bir değere kavuşacak Osmaneli ulaşım acısından bir lojistik merkezi konumunda.Eski Devlet Demir Yolları Hattı , İstanbul-Eskişehir-Ankara bölünmüş karayolu, İstanbul – Bozüyük – Kütahya – Afyon – Antalya bölünmüş yolu , Osmaneli -Mekece -İznik – Gemlik – Bursa Bölünmüş yolu, Osmaneli-İznik-Orhangazi-Gebze-İstanbul-Trakya otoyolu,Osmaneli- Geyve-Taraklı-Göynük-Mudurnu-Bolu-Ankara yolu ile tam bir ulaşım ve lojistik merkezi olan Osmaneli sanayicinin,yatırımcının gözdesi konumunda.

Sanayicinin,yatırımcının aradığı tüm şartları taşıyan Osmaneli,yaşam kalitesi acısından da konakları,tarihi ve kültürel değerleri,İçmeler tesisleri,parkları,Sakarya Nehri kıyı düzenlemeleri ve bir çok değeri ile hedeflerine hızla ilerliyor.

Osmaneli birlik ve beraberliğin olduğu ve bunun bereketinin,bolluğunun yansıdığı güzel bir kent.Osmaneli Belediye Başkanımız,Osmaneli Kaymakamımız bugün yatırımlarımızı inceleyerek sanayicilerimizle ve esnaflarımızla bir araya geldi.

Okunma Sayısı: 273

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*