ABD BAŞKAN ADAYINDAN AHLAKSIZCA,HADDİNİ AŞAN TÜRKİYE SÖZLERİ BÜYÜK TEPKİ ALDI..İÇİMİZDEKİ JOE BİDEN’LERİ ASLA UNUTMAYALIM.

ABD BAŞKAN ADAYINDAN AHLAKSIZCA,HADDİNİ AŞAN TÜRKİYE SÖZLERİ BÜYÜK TEPKİ ALDI..İÇİMİZDEKİ JOE BİDEN’LERİ ASLA UNUTMAYALIM.

Emperyalistlerin ülkelerin bağımsız politikalar izleyen Türkiye’ye karşı hain planlarını deşifre eden,aslında bizleri hiç de şaşırtmayan davranış gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdi.Bir kez daha birlik ve beraberlik içinde hareket etmediğimizde bizi nasıl bir tehditin beklediğini bir gördük.Sırf iktidar hırsı ile hareket edip dış güçlerin oyununa gelmemeliyiz.Ama maalesef iktidarı elde etme hırsı bugünde çok şeyin önüne geçiyor..

ABD’deki başkanlık seçimlerinde Donald Trump’a rakip olan Joe Biden, bir konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı. Biden, muhaliflere destek vererek, Türkiye’deki iktidarı değiştirebilecekleri yönünde skandal sözler sarf etti. Küstah Biden’in bu sözleri Türkiye düşmanlarını da açığa çıkardı. Terör örgütü PKK’nın kullandığı ifadelere benzer ifadeler kullanan Biden’e ve ona sessiz kalan “muhalifler”e her kesimden büyük tepki yağıyor. Kendilerine destek çıktığı için, ülkemizin içişlerine açıkça müdahale anlamına gelen ifadeleri görmezden gelenler de bu tepkilerden nasibini alıyor..
.
Türk siyasetini dizayn edeceğini söyleyen Joe Biden’in sözlerine Türkiye’den tepki yağıyor.Ama inanın bu şerefsiz başkan adayı ile aynı düşünenlerde maalesef içimizde var.Artık Doğu Akdenizde açıklanmasada ilgili ilgisiz her ülkenin bu sulara inme isteği petrol ve doğalgazın olduğunu bizlere gösteriyor. Türkiye’nin çıkarlarını ve mavi denizlerde sınırlarımızı korumak için Cumhurbaşkanımızın talimatıyla başlayan arama çalışmaları ve donanmamızın bu alanda varlığı emperyalist ABD,AB ülkelerini çok öfkelendiriyor.

ABD’de başkan adayı Joe Biden’ın “Erdoğan’ı darbeyle değil seçimle devireceğim, muhalefete destek vereceğim” sözlerine Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyenlerin ağzının sularının aktığını görüyoruz.Osmanlı İmparatorluğunu Ortadoğu ve Afrikadan sırf petrol kaynaklarını ele geçirmek için entrikalarla çıkarıldığını ve Büyük bir imparatorluğun nasıl parçalandığını unutmadık.

Bir konuyu da asla unutmayacağız.Osmanlı İmparatorluğu işgalci ülkeler tarafından parçalanırken ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları kurtuluş savaşı için mücadele ederken,içimizdeki bazı hainler savaşmak yerine işgalci ülkelerden birinin sömürgesi olmamızı kabul ediyorlar ve savunuyorlardı.

Bugünde ABD Başkan adayı Joe Biden’ıı sırf Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gitsin diye destekleyenlerin azımsanmayacak kadar bir sayıya sahip olduklarını unutmayalım.Ne işimiz var Suriye’de,Irak’ta,Doğu Akdeniz’de diyenlerin petrol ve doğalgaz için hiç bir hakları olmadığı halde sınırlarımıza 2 km mesafedeki Meis Adasına kadar geldiklerini unutmayalım.Çok kızsak da içimizdeki Joe Biden’lere karşı uyanık olalım,onların sahte demokratlıklarına inanmayalım.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 221

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*