ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof. Dr. Naci GÜNDOĞAN’I ZİYARET ETTİK OSMANELİ PROJELERİ İÇİN DESTEK SÖZÜ ALDIK

29196539_1999290356954164_7417956115637338112_n

Osmaneli Belediye Başkanımız Münür Şahin, Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semra Günay, Bilecik Şeyh Edabali Üniversitesi İktisadi idari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü başkanı Prof. Dr. İsa İpçioğlu , Sağlık Müdürümüz Abdullah Tetik, Turizmde duayen kardeşimiz Remzi Öner ile birlikte Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı makamında ziyaret etti.

Üniversitelerle işbirliği yaparak Osmaneli’ye bir çok proje ile eğitim, turizm, tarih, restorasyon, şehir planlama, spor, tarım, sanayi vb birçok alanda tesisler kazandıran Osmaneli Belediyesi bu çalışmalarını sürdürüyor.

Bu gün değerli Rektörümüzle Doğa Tarihi Müzesi, Yöresel Yemeklerde öğretim görevlisi desteği ile Osmaneli Mutfağını marka haline getirme ve tanıtma, hizmet sektöründe servis ve müşteri ağırlama, otel işletmeciliği, hediyelik eşya vb konularda Anadolu Üniversitemizle yapılacak işbirlikleri ve proje destekleri değerlendirildi. BEBKA destekli Doğa Tarihi Müzesi için Osmangazi Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Osmaneli Belediyesi ortak proje hazırlayacak.

Üniversitemizin değerli akademisyenlerinden yararlanarak Osmaneli’de özellikle Turizmde hedeflerimize ulaşmak için hep birlikte büyük bir değişimi sürdürüyoruz. Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semra Günay’a ve Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’a Osmaneli’ye ilgileri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Okunma Sayısı: 1.295

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*