BAŞKANIMIZ ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRDİ

19554840_1977196085830258_7076735821818656042_n

Türkiye Minikler Halter Şampiyonasında bir şampiyonluk ve bir dördüncülük çıkaran 1308 Osmaneli Belediyespor Halter Takımının sporcularına, Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin tarafından ödül verildi. Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin’i makamında ziyaret eden 1308 Osmaneli Belediyespor Halter takımının hocaları ve sporcularına Başkanımız, göstermiş oldukları başarıdan dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız, “1308 Osmaneli Belediyespor kulübümüzde kurmuş olduğumuz alt yapılarda yüzlerce sporcumuz, 17 branşta spor yapmaktadır. Bizim öncelikli hedefimiz çocuklarımızı, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, onlara daha iyi bir gelecek sağlamaktır. Osmaneli’nde bunu başarmış durumdayız. Ben burada öncelikle çocuklarını spora gönderen ve onları teşvik eden ailelerine ve sonra da çocuklarımızla sabah akşam demeden ilgilenen hocalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Durum böyle olunca da başarı zaten kendiliğinden gelmektedir. Osmaneli ilçemiz, Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcularımıza artık alışmalıdır. Sistemli ve azimli çalışmanın ürünü olarak Halter Branşında bir Türkiye Şampiyonluğu ve bir Türkiye dördüncülüğü Osmaneli ilçemize gelmiştir. Ben başta sporcu çocuklarımızı ve hocalarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Daha sonra Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin ve 1308 Osmaneli Belediyespor Kulüp başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, sporculara ve hocalara ödüllerini takdim etti.

Okunma Sayısı: 395

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*