BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE 31 MART YEREL SEÇİMLERİ İÇİN BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ MÜNÜR ŞAHİN 4.000 KİŞİYİ AŞAN KALABALIKLA YÜRÜDÜ.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE 31 MART YEREL SEÇİMLERİ İÇİN BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ MÜNÜR ŞAHİN 4.000 KİŞİYİ AŞAN KALABALIKLA YÜRÜDÜ.
Osmaneli halkı 2014-2019 döneminde 5 yıl boyunca Osmaneli’ye Cumhuriyet Tarihinin en büyük yatırımlarını kazandıran ve Osmaneli halkı tarafından çok sevilen takdir edilen Belediye Başkanı Münür Şahin’e halk büyük destek veriyor. Başkana sevgi seli her geçen gün büyüyor.Osmaneli halkı Başkanına sahip çıkıyor ve onu bağrına basıyor. Başkana yapılan saldırlara, eleştirilere, çakma hesaplardan karalamalara Osmaneli halkı
başkana her geçen gün desteğini artırarak cevabını veriyor.

Aday sürecinde  yapılan yanlışlık sonrası bunu kabullenmeyen Osmaneli halkı geleceğimi, ilçemizi yönetecek liderimizi biz belirleriz diyerek Başkanı Bağımsız Aday yaptı ve ona sürekli destek vererek 31 Mart seçimlerini kazanmaya en yakın aday durumuna getirdi. Başkan Şahin adaylık sürecinin son gününde 19 şubatta adaylığını yaptığından bu yana Osmaneli halkı başkanın yanında yerini aldı.

Osmaneli halkının yanısıra, çevre il ve ilçelerden ve ilçe dışında yaşayan Osmaneliler tarafından da Başkana yoğun ilgi ve sevgi seli var. Başkana yapılan adaletsizliği, Osmaneli’ye yapılan haksızlık olarak gören halk 31 Martta kendi isteğinin dışında zorlamayla aday değiştirenlere dersini sandıkta vermek için sabırsızlanıyor. Seçimde Başkanımız Münür Şahin’i Bilecik’ten hedef alanlara Osmaneli halkı Başkanıma dokunma diyor.

Bugün sadece Osmaneli halkından oluşan 4.000 kişinin üzerinde büyük kalabalıkla yürüyüş gerçekleştiren Başkan Münür Şahin yol güzergahındaki halkın ilgisine de onları selamlayarak karşılık verdi. 3 Km lik yürüyüş sırasında sık sık, “Dik Dur Eğilme Osmaneli Seninle”, “Aday Değişir Başkan Değişmez”, “Osmaneli Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarının atıldığı yürüyüş seçim bürosu önünde sona erdi. Başkan Münür Şahin yaptığı teşekkür konuşmasında; 31 Martta “Halk Ne Derse O” olacak, Osmaneli kararını vermiş başkanımız Münür Şahin diyor ama son dakikaya kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz, her gün bir önceki günden daha kalabalık olacağız”dedi.

Okunma Sayısı: 240

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*