BELEDİYEMİZİN “VER ELİNİ OSMANELİ” PROJESİNE BİR ÖDÜL DAHA

24296307_1952008565015677_7789201635329208074_n

Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen “Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri” kapsamında, Belediyemizin “Ver Elini Osmaneli” projesi ödüle layık görüldü.

Yerel kalkınma ve İşbirliği kategorisinde “Ver Elini Osmaneli” projesi Marmara Belediyeler Birliğince Altın Karınca ödülüne layık görülürken, ödülü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mevlüt UYSAL’ın elinden Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN aldı.

Marmara Belediyeler Birliğince Altın Karınca Ödül töreni 30 Kasım 2017 Perşembe günü İstanbul Conrad Bosphorus Hotelde düzenlendi. Düzenlenen ödül törenine, Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, projede yer alan Osmaneli Belediyesi Meclis Üyeleri, Belediye kurum müdürleri ve personeller katıldı.

Altın Karınca ödülünü Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL’ın elinden alan Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, “Bu ödül tüm Osmaneli’nindir. Osmaneli Belediyesi çalışanlarınındır. Bu ödül hep birlikte bir araya gelindiğinde, birlik ve beraberlik içerisinde olunduğunda neler yapılabileceğinin bir göstergesidir. Bizlerin Osmaneli’ne vermiş olduğu değerin ve hizmetlerin bir karşılığıdır. Bu ödülde Osmaneli Belediyesinde çalışan bütün arkadaşlarımın, Belediye Meclis Üyelerimizin el emeği, göz nuru ve alın teri vardır. Ben bu ödülü Osmaneli Belediyesinin çalışanları adına alıyorum. Bu ödül, bizleri hizmet konusunda daha da şevklendirmiş ve heyecanlandırmıştır. Bu şevk ve heyecanla daha iyi hizmetlere Allah’ın izni ile imza atacağız. Osmaneli’mizi bölgemizin göz bebeği yapacağız” dedi.

Okunma Sayısı: 532

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*