BEŞİNCİ HAFTADA BEŞİNCİ GALİBİYET

5-img_7624

Bilecik I. Amatör Küme’de ligin beşinci hafta karşılaşmasında 1308 Osmaneli Belediye Spor, galibiyet sayısını 5’e çıkardı.

Beşinci hafta müsabakasında 1308 Osmaneli Belediye Spor, kendi sahasında Vezirhan Spor’u ağırladı. Yapılan karşılaşmada 1308 Osmaneli Belediye Spor, Vezirhan Spor’u gol yağmuruna tuttu. Karşılaşma sonucunda 1308 Osmaneli Belediye Spor, kendi sahasından 6-0’lık galibiyetle ayrıldı. Böylece beşinci haftada beş galibiyeti elde edip 15 puana erişen 1308 Osmaneli Belediye Spor, aynı zamanda ligin “hiç gol yemeyen takımı” unvanına da sahip oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, “1308 Osmaneli Belediye Spor, büyük başarılarla ligde yoluna devam ediyor. Osmaneli’nin diğer Futbol takımı olan Osmaneli Gençlerbirliği Spor da 4 maçta 4 galibiyet alarak 12 puana ulaştı. Her iki takımımızla da gurur duyuyorum. Osmaneli’nde gençlerimizi ve çocuklarımızı, madde bağımlılığına ve alkole karşı sporla, eğitimle ve sosyal aktivitelerle korumaya devam edeceğiz” dedi.

Okunma Sayısı: 835

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*