BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ’TAN İLÇEMİZE ZİYARET

22195649_1928726614010539_4332141344695791393_n

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Osmaneli’nde bir dizi incelemelerde bulundu. 05 Ekim 2017 Perşembe günü Osmaneli’ne gelen İl Müdürü Fazilet Durmuş, ilk önce Cumhuriyet ortaokulunda oluşturulan özel sınıfın açılışına katıldı.

Osmaneli İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı, Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci ile birlikte özel sınıfın açılışını yaptıktan sonra, Osmaneli Anaokuluna geçerek, burada oluşturulan özel sınıfın da açılışını yaptı.

Anaokulu sınıfı öğrencilerinin hazırlamış oldukları oyunları izleyen İl Milli Eğitim Müdürü ve protokol üyeleri, Atatürk Ortaokuluna geçerek, Folklor yarışmasında kostüm dalında birinci olan Atatürk Ortaokulu Folklor ekibine birincilik kupalarını takdim etti. Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, Balaban İlkokulunda hazırlanan aşure gününe katıldılar.

Sınıfta öğrencilere elleriyle Aşure dağıtan İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, “Öğretmenler olarak geleceğimizin teminatları olan çocuklarımızı milli ve manevi yönden en iyi şekilde hazırlamaktır. Onlar bizlerin gözbebeğidir. Onlar geleceğimizin yöneticileridir. Onların en iyi şekilde yetişmesi, vatanımızın, milletimizin ve Devletimizin gelecekte emin ellerde olması anlamı taşır ki, bu da bizleri, yani öğretmenleri işimizi yaparken daha da şevklendirmektedir. Osmaneli ilçemizde zorunlu eğitim sistemi nedeniyle öğretmen sıkıntımız yoktur. Genelde Bilecik ilimizde öğretmen sıkıntımız yoktur. 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemimizi sıkıntısız bir şekilde geçireceğiz. Okullarımızın fiziki durumları da iyidir. Allah bütün öğrencilerimize zihin açıklığı versin” dedi.

Daha sonra Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezini ziyaret ederek kursiyerler ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Lefke bezinden yapılan, peşkir ve kolyeleri inceledi. Sürekli Eğitim Merkezine Milli Eğitim Olarak her türlü desteği verebileceklerini söyledi.

Okunma Sayısı: 143

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*