BİLECİK PTT BAŞMÜDÜRÜ SN. SERHAT BOZKURT BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

img_8933

Geçtiğimiz aylarda Osmaneli Belediyesi’nin devam ettirmekte olduğu kültürel çalışmalar kapsamında Belediyemiz tarafından Bilecik PTT Başmüdürlüğü’ne özel olarak posta pulları bastırtılmıştı. Bu posta pullarında Osmaneli’nin tarihi değerleri olan Rüstem Paşa Camii, Aya Yorgi Kilisesi, Geleneksel Osmaneli Evleri yer almıştı. Belediyemizin yapmış olduğu bu önemli yeniliğe yerel ve ulusal basın da büyük bir ilgi göstermişti.

Geçtiğimiz Nisan ayında yapılan bu çalışmadan sonra Bilecik PTT Başmüdürü Sn. Serhat BOZKURT, Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN’i yeniden makamında ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmede Bilecik PTT Başmüdürü Sn. Serhat BOZKURT, Osmaneli Belediyesi’ne kargo faaliyetlerinde indirim uygulayacağının müjdesini verdi.

Öte yandan 2016 yılında bastırılan 6 posta puluna ilaveten 2017 yılında da yeni posta pulları eklenecek. Basılan pullar yine önümüzdeki yıl açılacak olan Osmaneli Belediyesi Mübadele Müzesinde de sergilenecek.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, bu güzel çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Osmaneli’ni alt yapı üst yapı çalışmalarının yanı sıra kültürel faaliyetlerle de geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bunun için özellikle ayrı bir çaba sarfediyoruz. İlçemiz Osmaneli’nin çehresi değişirken ve güzelleşirken tarihi dokusuna ve mirasına da en güzel şekilde sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bilecik PTT Başmüdürü Sn. Serhat BOZKURT’a ilçemize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

img_8934

Okunma Sayısı: 1.447

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*