BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ BOZÜYÜK UBMYO TARAFINDAN DÜZENLENEN ÇALIŞTAYDA DEĞERLİ HOCALARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK

50593753_2192091867674011_2204625215755911168_n

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ BOZÜYÜK UBMYO TARAFINDAN DÜZENLENEN ÇALIŞTAYDA DEĞERLİ HOCALARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK
Türkiye’nin 20 üniversitelerinden, 50’ye yakın akademisyenin Katıldığı “Muhasebe Çalıştayı”na Bilecik Şeyh Edebali Üniversite’si Bozüyük Uygulamalı Meslek Yüksek Okulu ev sahipliği yapıyor. İktisat ve İşletme Alanında çok değerli hocalarımız katılıyor.

Başkanımız Münür Şahin’de yaptığı konuşmada; “Türkiye’nin İktisat ve İşletme alanında çok değerli duayen hocalarını ilimizde ağırlamaktan Bilecikliler olarak gurur duyuyoruz. İstanbul Üniversitemizin meslekte Dünyaca ünlü hocası Prof. Dr. Recep Pekdemir’in yönettiği Muhasebe Çalıştayının mesleğimize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Programa davetleri için Rektörümüz İbrahim Taş ve Prof. Dr. Ümmühan Aslan hocamıza ve çalıştaya destek olan tüm kurumlara ve katılımcı çok değerli hocalarıma teşekkür ediyorum”dedi.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversite’si Bozüyük UBMYO Prof. Dr. Ümmühan Arslan, Doç. Dr. Şerife Subaşı tarafından organize edilen,Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Taş, Bozüyük Belediyesi, Bozüyük Ticaret Odası, Bilecik SMMMO Tarafından desteklenen çalıştayın hayırlı olmasını diliyoruz.

Okunma Sayısı: 298

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*