DUYURULAR

BİLECİK VALİSİ SÜLEYMAN ELBAN’IN OSMANELİ’NE İLK RESMİ ZİYARETİ

06-IMG_6750

Bilecik valisi Süleyman ELBAN, Osmaneli’ne ilk resmi ziyaretinde bulundu.

Bilecik’e atandığından beri birçok kez Osmaneli’ne gelen Bilecik Valisi Süleyman ELBAN, bu kez resmi ziyaret için ilçemizdeydi. Vali Süleyman ELBAN ile birlikte İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Hacı Mehmet İNCE ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul NAMAL da ilçemize teşrif etti. İlçe Kaymakamımız Edip ÇAKICI, Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Murat GÖKSU ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan ALAÇ, Bilecik Valisi Süleyman ELBAN’ı Kaymakamlık binası önünde resmi tören ile karşıladılar.

Kaymakamlık önünde törenle karşılanan Vali Süleyman ELBAN, ilk olarak İlçe Kaymakamlığımızı ziyaret etti. Kaymakamımız Edip ÇAKICI’dan Osmaneli İlçemiz hakkında bilgi alan Vali Süleyman ELBAN, daha sonra Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN’i makamında ziyaret ederek kendisinden belediyenin çalışmaları, personel yapısı, Osmaneli’nin Tarihi değerleri ve Osmaneli’nin gelişmesi hakkında bilgi edindi. Belediye Başkanımıza ziyaretinden sonra beraberindeki heyet, Kaymakamımız Edip ÇAKICI ve Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN eşliğinde Osmaneli İlçemizdeki tarihi Aya Yorgi Kilisesi’ne giden Bilecik valisi Süleyman ELBAN, kilisenin restorasyon çalışmaları hakkında bilgi aldı. Oradan Osmaneli Belediyesi’nin çalışmalarına devam ettiği Mübadele Müzesi’nde de incelemeler yaparak önce İlçe Emniyet Müdürlüğü sonra İlçe Jandarma Komutanlığımızı ziyaret etti ve Osmaneli İlçemizin asayişi hakkında konuştu.

Bilecik Valisi Süleyman ELBAN, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Hacı Mehmet İNCE, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul NAMAL, Osmaneli Kaymakamı Edip ÇAKICI, Osmaneli Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Osmaneli Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan ALAÇ, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Murat Göksu ile birlikte Osmaneli İlçemizin 8 km uzağında Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus SÖYLET İçmeler Tesisi’ne giderek burada da incelemeler yaptılar.

Okunma Sayısı: 1.552

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*