BİR ABD VATANDAŞININ ÖLÜMÜ İÇİN ABD DE İSYAN. YA ÖLÜMÜNE SEBEP OLDUĞUNUZ MİLYONLARCA MÜSLÜMANIN DEĞERİ YOK MUYDU.

BİR ABD VATANDAŞININ ÖLÜMÜ İÇİN ABD DE İSYAN.
YA ÖLÜMÜNE SEBEP OLDUĞUNUZ MİLYONLARCA MÜSLÜMANIN DEĞERİ YOK MUYDU.

Nisa Suresi, 30. ayet: Kim haddi aşarak ve zulmederek böyle yaparsa, Biz onu ateşe göndeririz. Bu Allah için pek kolaydır.
İbrahim Suresi, 42. ayet: (Ey Muhammed,) Allah’ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından habersiz sanma, onları yalnızca gözlerin dehşetle belireceği bir güne ertelemektedir.Müslümanlara zulmedenler başta ABD,AB ülkeleri vb.olmak üzere inşallah hak ettiklerini bulacaklar.

ABD’de Gözaltına Alınırken Hayatını Kaybeden George Floyd İçin Halk Sokağa Döküldü: ‘Siyahileri Öldürmeye Son Verin’sloganlarıyla neredeyse tüm eyaletlerde insanlar isyanda.ABD polisinin siyahi bir vatandaşını onun yalvarışlarına rağmen eziyetle öldürmesi özellikle geçmişte katledilen siyahi vatandaşlarının büyük tepkisine sebep oldu.

Minneapolis’te siyahi George Floyd’un polis şiddeti sonucu hayatını kaybetmesinin ardından başlayan olaylar korkutucu boyutlara ulaştı… Yüz binlerce insanın sokaklarda polisle çatıştığı ülkede şehirler yakılıp yıkıldı, polis araçları ateşe verildi, Beyaz Saray’a yürümek isteyenleri gizli servis durdurdu. Trump yaptığı son açıklamayla ordunun müdahale için hazır olduğunu duyurdu. Ülkede en az 8 eyalette destek için Ulusal Muhafız birliklerinin göreve çağrılırken, 16 eyaletteki 25 şehirde gece sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

ABD emperyalist hedefleri için Dünya da bir çok ülkede kardeş kavgalarına sebep oldu. Özellikle de son dönemlerde Suriye,Irak,Mısır,Sudan,Libya,Somali,Filistin,Arakan,Yemen vb bir çok islam ülkesinde “Arap Baharı” adıyla başlattığı sözde özgürleşme isyanlarıyla bu ülke içerisinden yarattığı destekçileri ile milyonlarca müslümanı katletti.Ve bu katliamlar hala da devam ediyor.ABD kendi çıkarları için müslümanların ölmesini normal görürken bir zenci vatandaşını katleden polisin toplumda var olan adaletsizliğin ve ırkçılığın harekete geçmesine sebep oldu.ABD savaş alanına döndü ve neredeyse bir iç hesaplaşmaya doğru giden isyan başladı.

Türkiye üzerinde de özellikle 15 Temmuz darbesinin planlayıcısı ve uygulayıcısı Fetö Terör örgütü ve onun sözde terörist başının hanisi ABD şu an yanıyor.Türkiye de hain darbeyle 300 şehidimizi ABD nin bizzat planladığı ve desteklediği darbeyle verdik. PKK,PYD,YPG,DAEŞ,DHKPC vb.terör örgütlerini destekleyen ABD bir çok kahramanımızın katili durumunda.

Bugünlerde ABD de yaşanan olaylara Türk halkının içinden gecen “BETER OLUN” sözcüğü.Allah sizleri hakkettiğiniz gibi helak etsin diliyoruz ve böylede dua ediyoruz.Tabi sadece ABD için değil emperyalizmin tüm aktörü devletlere başta Rusya,AB ülkeleri,sözde islam ülkesi İran,BAE vb.ülkelerinin liderlerine ve lider kadrolarına da aynı duygularla Allahın gazabı üzerinize olsun diyoruz.İnşallah ABD deki son isyan sizi kendinize getirir ve normalleşirsiniz. Sapık ve emperyalist yöneticilerin hatalarını da inşallah bu ülkelerde yaşayan halklar anlar ve isyanlar artar diye dua ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 252

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*