BİZ TÜRKLERİ SAVAŞLARLA YOK EDEMEDİNİZ. KURLA,EKONOMİYLE BUNU BAŞARAMAZSINIZ

38859528_2096481823901683_462971176424046592_n

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN YOLUNDA,CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ABD VE EMPERYALİST ÜLKELERE KARŞI MİLLİ DURUŞ SERGİLİYOR VE HADDLERİNİ BİLDİRİYOR.
.
ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI EMPERYALİZME KARŞI SAVAŞTI VE DİRENDİ.BAĞIMSIZ TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURULDU VE EMPERYALİST İŞGALCİ ÜLKELERE DERSİ VERİLDİ.

BU GÜN YİNE BAŞTA ABD OLMAK ÜZERE AB ÜLKELERİ VE EMPERYALİSTLER DARBEYLE YAPAMADIKLARINI EKONOMİ ÜZERİNDE OYNAYARAK GERÇEKLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORLAR.
HEP BİRLİKTE BU SALDIRILARI DA YOK EDECEĞİZ.EMPERYALİZME DERSİNİ VERECEĞİZ.

BU ORTAMDA BİLE MİLLİ DURUŞ SERGİLEYEMEYEN VE EKONOMİMİZİ BOZMAK İÇİN KURLAR ÜZERİNDEN BAŞTA ABD OLMAK ÜZERE DIŞ GÜÇLER TARAFINDAN YAPILAN OPERASYONLARA İÇERİDEN DESTEK VEREN HAİNLER VAR.

ÖNÜMÜZDE İKİ SEÇENEK VAR;
1-YA DIŞ GÜÇLERİN DEDİKLERİNİ YAPIP TERÖRLE MÜCADELEDEN VAZGEÇİP SURİYE,IRAK’TAN ÇEKİLİP SINIRIMIZDA TERÖRİST KÜRT DEVLETİNİN .KURULMASINA MÜSADE EDECEĞİZ..KENDİ ÜLKEMİZDE ÖZERK KÜRT DEVLETİ KURULMASINA SES ÇIKARMAYACAĞIZ.SONRA ABD VE EMPERYALİST BATININ İSTEDİĞİ İSRAİL YANLISI VE ONLARIN SÖZÜNDEN ÇIKMAYAN KÜRT DEVLETİNİ TANIYACAĞIZ.SU KAYNAKLARIMIZI BARAJLARIMIZI BU TERÖR DEVLETİNE TESLİM EDECEĞİZ. HAVALİMANI,NÜKLEER SANTRALLER,BARAJLAR,YERLİ SAVUNMA SANAYİ,YERLİ OTOMOBİL KISACA ÜLKEMİZ HAYRINA NE VARSA VAZGEÇECEĞİZ.DIŞ POLİTİKADA ABD,AB,NATO NE DERSE ONA UYACAĞIZ.TÜRK VE İSLAM ALEMİNE İHANET EDECEĞİZ.VELHASILI EMPERYALİZMİN UŞAĞI,GÜÇSÜZ,ZAYIF,SİLİK BİR TÜRKİYE OLACAĞIZ.

2-YA DA DOĞRU BİLDİĞİMİZ YOLDA İLERLEYİP,KISA VADEDE EKONOMİMİZ ZARAR GÖRSE DE ORTA VE UZUN VADEDE GÜÇLÜ EKONOMİSİ OLAN,TAM BAĞIMSIZ,DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN,LİDER ÜLKE,MAZLUMLARA SAHİP ÇIKAN,TÜRK VE İSLAM ALEMİNİN UMUDU BÜYÜK TÜRKİYE LİDER ÜLKE TÜRKİYE OLACAĞIZ.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI GEÇMİŞTE TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN SAVAŞTI VE BİZE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ EMANET ETTİ.

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE YENİ TÜRKİYE GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN İLERLEYEREK EMPERYALİZME DERSİNİ VERECEK VE EKONOMİDE TEZGAHLARI BOZARAK,DÜNYADA LİDER ÜLKE OLMA YOLUNDA İLERLEYECEKTİR.

TÜRK HALKI ŞEREFİNİ,BAĞIMSIZLIĞINI,GELECEĞİNİ,BAYRAĞINI,VATANINI,MİLLETİNİ,DEVLETİNİ KUTSAL BİLİR VE ONUN YOLUNDA GEREKEN ÖZVERİYİ GÖSTERİR,GEREKİRSE DE ŞEHİD OLUP EN YÜKSEK MERTEBEYE ULAŞIR.

KURDUĞU 16 DEVLETLE DÜNYAYA HER ZAMAN HÜKMETMİŞ BİZ TÜRKLER,17.TÜRK DEVLETİ TÜRKİYE CUMHURİYETİYLE YİNE DÜNYADA LİDER ÜLKE OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYORUZ.TÜRK DÜNYASI,İSLAM ALEMİ VE EZİLEN,SÖMÜRÜLEN DÜNYA HALKLARININ UMUDU BÜYÜK TÜRKİYE,LİDER TÜRKİYE DÜNYAYI İSTEDİKLERİ GİBİ YÖNETEN,BAŞTA ABD OLMAK ÜZERE TÜM EMPERYALİSTLERE HESAP SORACAK,HADDİNİ BİLDİRECEK.

YMM MÜNÜR ŞAHİN
OSMANELİ BELEDİYE BAŞKANI

Okunma Sayısı: 318

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*