BOYUNKAYA VE AĞLAN KÖYLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

33902225_2034457230104143_8700328707639738368_n

Boyunkaya ve Ağlan Köylerimizde halkımızla birlikte iftar açtık ,sohbet ettik.24.Haziran secim çalışmaları için köy ziyaretlerimize devam ediyoruz.Seçimler öncesi Türkiye ekonomisi üzerinde oynana oyunları,birlik ve beraberliğimizi bozmak için düzenlenen tezgahları hep birlikte izliyoruz.Türk halkı kendisi üzerinde plan yapan emperyalistlere cevabını 24.Haziran seçimlerinde verecek.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin;Türkiye’nin ilerlemesi ve gelişmesini engelleyen algı operasyonun yapıldığını belirterek, “Ülke olarak çok kritik dönemlerden geçiyoruz. Hain odakların, planlarını devreye sokmak için ne kadar yoğun bir istekle üzerimize geldiklerine hep birlikte şahit oluyoruz. Dışarıdaki emperyalist ülkelere destek olan içimizdeki hainleri ibretle izliyoruz.Ancak biz kaderin üstündeki kadere inananlar olarak milletçe ortaya koyacağımız sağlam irade ve güçlü çabayla, tüm planları bozacağız.” diye konuştu.

Yeni dönemde, güçlü hükümet kadar güçlü meclisin de oluşturulması gerektiğini ifade eden Başkan Şahin, şunları kaydetti:

“Cumhur ittifakının adayı, cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verilecek destek, hem ülkemiz hem bölgemiz hem de küresel barış için çok önemli. Yeni dönemde, güçlü hükümet kadar güçlü meclisin de oluşturulması gerekiyor. 24 Haziran seçimleri ile meclisimizle, hükümetimizle daha da güç kazanacak, geleceğe emin adımlarla yürüyen bir ülke olacağız.”

Köylülerimizin büyük ilgi gösterdiği ziyaretimiz inşallah 24 Haziran seçimlerinde halkımızın büyük desteğiyle lider ülke Türkiye,Büyük Türkiye yolunda durmak yok yola devam diyeceğiz.

Okunma Sayısı: 204

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*