BU ÜLKEDE VATAN,MİLLET,BAYRAK,DEVLET İÇİN SAVAŞAN VE KORKMADAN ŞEHADETE YÜRÜYEN KAHRAMANLAR OLDUKÇA,HAİNLER BELASINI BULUR.

BU ÜLKEDE VATAN,MİLLET,BAYRAK,DEVLET İÇİN SAVAŞAN VE KORKMADAN ŞEHADETE YÜRÜYEN KAHRAMANLAR OLDUKÇA,HAİNLER BELASINI BULUR.
Mardin’in Ömerli ilçesinde PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu Mardin Polis Özel Harekat Şube Müdürü Tufan Kansuva şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. Milletimizin başı sağ olsun

Bu ülkede teröriste terörist diyemeyen,teröre destek verenlere demokrat diyen,kahramanlarımızı şehit edenlere kucağını açan herkes Şehitlerimizin kanında boğulur.

“1075 yılından günümüze kesindir Türk kenti Osmaneli” halkı devletinin,milletinin,bayrağının,Vatanın yanında tarafını belli etmiştir.Birlik ve beraberlik içinde teröre karşı mücadele eden,sınırlarının yanında terör devletinin kurulmasına müsade etmeyen,savunma için S400 füzelerini emperyalistlere rağmen alan,Türk Dünya’sı.İslam Alemi ve Ezilen Dünya Halkları için umut olan ve mücadele eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Silahlı kuvvetlerimizin,Emniyet güçlerinin yanında ve her türlü göreve hazırdır.

Okunma Sayısı: 98

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*