DEMOKRASİ NÖBETLERİMİZE VİRGÜL KOYDUK

09-IMG_5655

15 Temmuz darbe girişiminden bu yana aziz milletimiz aralıksız her akşam demokrasi nöbetindeydi. Yüce Türk Milleti, iradesine, vatanına, dinine ve bayrağına sahip çıktı.

Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi kuruluşun ve kurtuluşun şehri olan Bilecik ilimizde de nöbetlere 27 gün hiç durmaksızın devam edildi. Osmaneli ilçemizde de durum aynı idi. Osmaneli Belediyesi olarak yapılan nöbetlerin her birine ayrı önem göstererek halkımızın yanında yer aldık.

Osmaneli ilçemizde yapılan etkinliklere farklı akşamlarda, Bilecik AK Parti Milletvekili Halil ELDEMİR, Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Şeyh Edebali Tasavvuf ve Musiki Grubu, Mehteran Takımı halkımıza destek için ilçemize teşrif ettiler. Osmaneli Belediyesi olarak biz de 7 Ağustos’ta Bilecik’te yapılan mitingde ilimize destek için oradaydık. Demokrasi nöbetlerimizde şehitlerimiz için Mevlid-i Şerifler okutuldu, halkımıza çeşitli ikramlar yapıldı. Yapılan her demokrasi nöbetinde vatandaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisindeydik.

Dün akşam Belediye binamız önünde son nöbetimizi yaptık ama ülkemiz için tekrardan bir tehdit oluşacak olursa Osmaneli Belediyesi ve Osmaneli Halkı olarak demokrasinin yanında yer almaya devam edeceğiz.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, dün akşam Belediyemiz önündeki demokrasi nöbetinde yaptığı konuşmada: “15.07.2016 tarihinden itibaren bu yana tutuğumuz nöbetlere bu akşam virgül koyduk. Allah göstermesin en ufak bir sezgide demokrasi nöbetlerine yine kaldığımız yerden devam diyeceğiz. Artık sokaklar boş olmayacak. Gezici ve benzeri vatan hainleri boş alan bulamayacak. Artık sesimiz hainlerden, şerefsizlerden çok daha fazla çıkacak. Eskiden küçük grupların dış destekle kopardıkları fırtınalar artık olmayacak. Türkiye uyandı, hepimiz uyandık bundan böyle provokasyon amaçlı sokaklara çıkanlar cevaplarını anında alacak, nöbetlerimize katılan tüm beyefendilere, hanımefendilere ve programlarda rol alan Belediyemiz personeline sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Okunma Sayısı: 728

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*