ESKİ BİLECİK İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADEM ERTUĞRUL’A AK PARTİ ROZETİNİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ MUSTAFA ATAŞ TAKTI.

30595030_2012197448996788_4299991097771294720_n

ESKİ BİLECİK İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADEM ERTUĞRUL’A AK PARTİ ROZETİNİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ MUSTAFA ATAŞ TAKTI.
ADEM ERTUĞRUL KARDEŞİMİZE ARAMIZA HOŞGELDİNİZ DİYORUZ.

Osmaneli ilçemizin sevilen ve sayılan Turizm Acentası, Personel taşıma Taşıma Şirketi sahibi,1999-2004 dönemi DSP İl Genel Meclisi Üyesi,2009 yerel seçimlerinde DSP Osmaneli Belediye Başkan adayı, eski DSP il başkanı Adem Ertuğrul Ak Parti’de.

Bugün AK Parti Genel Merkezinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş tarafından Adem Ertuğrul kardeşimize AK Partiye katılması nedeniyle rozeti takıldı. Genel Merkezimizdeki törende; Osmaneli Belediye Başkanı, İlçe Başkanı, Kadın ve gençlik kolları başkanı, Önceki dönem ilçe başkanı, il genel meclisi üyemiz, yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları üyelerimiz, belediye meclisi üyelerimizin katıldığı bir tören düzenlendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş yaptığı konuşmada; “Ak Partimizin en büyük özelliği davamıza, liderimize bağlılığımız, birbirimize karşı saygı ve sevgimizdir. Hiç bir makam kalıcı değildir. Genel merkez kim partiyi daha ileriye götürecekse onu değişik kriterler ve yöntemlerle belirler ve ona görevi verir. Sonrası bu görevi çok daha iyi yapacak bir arkadaşımız çıktığında görevi alır ve bayrağı daha ileriye taşıyabilecek bu arkadaşa teslim eder. Nasıl görevi alırken mutluluk duyuyorsak bu görevi başka bir arkadaşa teslim ederken de aynı mutluluğu hazzı duymamız gerekir. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan günde 18 saat çalışıyor. Türkiye ve İslam aleminin üzerinde şer odaklarının, emperyalist ülkelerin oyunlarını bozuyor ve onların yüzüne gerçekleri söylüyor.Suriye’de,Irak’ta,Sonali’de,Katar’da,Arakan’da,Libya’da,Filstin’de İslam ülkelerin, mazlumların haklarını Türkiye ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan koruyor, korumaya mücadele ediyor. Bizlere düşen görev böyle bir lidere sahip çıkmak ve 2019 yılı seçimleri için kapı kapı dolaşmaktır. “Müslüman kendisinden emin olunandır. “.Bizlerde birbirimizden emin olacağız, fitneden uzak duracağız. Birbirimize daha sıkı sarılacağız, daha çok çalışacağız. Osmaneli bizim için çok önemli. Osmaneli de en son oy oranımız %53-%54.Osmaneli görevini yapıyor,2019 yılında da bu görevi layıkıyla yerine getirecek, buna inanıyorum, bunu sizlerin gözlerinizden anlıyorum.

Buraya kadar incelik gösterdiniz ve bizleri ziyarete geldiniz, hepinizden Allah razı olsun. Bugün burada Adem Ertuğrul kardeşime içimize hoş geldin diyorum. Daha yüksek oy oranına çıkmamız için Adem Ertuğrul gibi katkı sağlayacak arkadaşları partimize kazandırmaktır. Adem kardeşimize tekrar hoşgeldiniz diyorum ve başarıla diliyorun. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” dedi.

 

Okunma Sayısı: 151

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*