GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN EMPERYALİZME KARŞI DİRENEN,TÜRK DÜNYASI,İSLAM ALEMİ VE EZİLEN DÜNYA HALKLARININ UMUDU ÖRNEK LİDERLERDİR.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN EMPERYALİZME KARŞI DİRENEN,TÜRK DÜNYASI,İSLAM ALEMİ VE EZİLEN DÜNYA HALKLARININ UMUDU ÖRNEK LİDERLERDİR.

LİDERLİK;
• Olanı görmek
• Olması gerekeni kestirmek
• Yapılması gerekeni gerçekleştirebilmektir.

Lider;Sabırlı olabildiği kadar cesur, atak ve yaratıcı olabilme
özelliklerini de taşıyan insandır.
Liderler, hızlı ve etkili karar alan ve bunları uygulamaya yansıtan insanlardır

Son 100 yıl içinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Recep Tayyip Erdoğan Lider olmanın tüm özelliklerini taşıyan,Allahın Türk halkına lütfudur.Allah böyle liderleri Türk,İslam Alemi ve Ezilen Dünya Halklarının başından eksik etmesin.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk emperyalimze karşı,kurtuluş savaşını vererek tarihten silinmeye çalışılan Osmanlı İmparatorluğundan Türkiye Cumhurriyetini kuran kahraman ve liderdir.Misakı Milli sınırlarından hiç bir zaman vazgeçmemiş ve ölünceye kadar bunun mücadelesini vermiştir.Hatay ilini hasta yatağından kalkarak lider olma özellikleriyle Türk topraklarına katmıştır.Allah ona ömür verseydi Misakı Milli Sınırlarını Türkiye Cumhuriyetinin sınırlarını yapacaktı.

Recep Tayyip Erdoğan ABD,AB ve tüm emperyalist ülkelerin planlarını bozan,onların devlet başkanlarının yüzlerine gerçekleri söyleyebilen,sabırla kurduğu savunma sanayi ile bağımsız politikalar izleyebilecek güce kavuştuktan sonra,teröre ve teröre destek verenlere,bizi bölmek isteyenlere,sınırlarımızın karşısına terör devleti kurmak isteyenlere dur deyip,Türk Dünyası,İslam Alemi,Ezilen Dünya Halklarının haklarını koruyan LİDERDİR.

Allah Lider Ülke Türkiye’nin başından, Gazi Mustafa Kemal Atatürk,Recep Tayyip Erdoğan gibi Liderleri eksik etmesin.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 277

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*