İÇMELER TESİSİ YEŞİLLENİYOR

18010630_1848566062026595_638286548206521404_n

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte ilçemizde ağaç dikimleri hız kazandı. Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus SÖYLET İçmeler Tesisi ağaçlandırma sahasına bin adet fidan dikildi. Programa Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Çevkor Genel Müdürü Ayhan TOKUŞTEPE, Bilecik Çevre İl Müdür Yardımcısı Seda BAYRAKÇI, sponsor firmalar ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Törende konuşma yapan Çevkor Genel Müdürü Ayhan TOKUŞTEPE, daha önceleri de Osmaneli Belediyesi’ne ağaç fidanı gönderdiklerini hatırlatarak, “Şimdi de İçmeler Tesisi’ne bin adet Toros sedir çamı dikiyoruz. Sedir çamı üç yaşında olup bir metre boyunda çok özel bir çamdır. Osmaneli Belediye çalışanlarına ve Belediye Meclis üyelerine sıcak karşılamaları ve çevreye verdikleri önem için minnettar kaldık, çok teşekkür ederiz” dedi.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN ise, ağaçlandırma çalışmalarına destek sağlayanlara teşekkür ederek, “Ağaç dikmek isteyen bütün doğaseverleri buraya davet ediyoruz. Bizde çok boş arazi var. İnşallah burayı mesire alanına çevirip halkımızı buraya çekeceğiz, misafirlerimizi burada ağırlayacağız” dedi.

Tören, fidan dikimi ve teşekkür plaketlerinin takdimi ile sona erdi.

Okunma Sayısı: 962

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*