İSRAİL KUDÜS’TE MÜSLÜMANLARA SALDIRIYOR,KATLİAM YAPIYOR.DÜNYA SEYREDİYOR.BU VAHŞET İNŞALLAH İSLAM ÜLKELERİNİN TÜRKİYE GİBİ MESCİD-İ AKSA’YA SAHİP ÇIKMASINA SEBEP OLUR.

İSRAİL KUDÜS’TE MÜSLÜMANLARA SALDIRIYOR,KATLİAM YAPIYOR.DÜNYA SEYREDİYOR.BU VAHŞET İNŞALLAH İSLAM ÜLKELERİNİN TÜRKİYE GİBİ MESCİD-İ AKSA’YA SAHİP ÇIKMASINA SEBEP OLUR.

Müslümanlar arasına yıllardır nifak sokan,onları kendi içlerinde kardeş kavgasına sürükleyen ABD,AB ülkeleri başta olmak üzere emperalist ülkeler,son günlerde İsrail’e destek olarak Kudüs’te Mescid-i Aksa’da Filistin halkına ve müslümanlara saldırıyor ve onları katlediyor.Türkiye dışında çok az İslam ülkesi bu saldırıya karşı çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde İsrail’le anlaşmalar düzenleyen ve onlarla dostluk fotoğrafları veren ülkelerden henüz bir ses çıkmadı.Mazlum Filisin halkının yanında yine sadece Türkiye var.Dünya sessiz görünsede terör devleti İsrail’e örtülüde olsa desek veriyor. Müslümanların ilk kıblesi ve üç özel mescidinden biri olan Mescid-i Aksa tehdit ve yokolma tehlikesi ile karşı karşıya.Güçlü Türkiye neden istenmiyor bir kez daha görüyoruz.İslam ülkeleri ve Türk dünyası üzerinde oynanan oyunları bozan ve emperyalizme direnen Türkiye.İçerden ve dışarıdan saldırılarla sürekli körüklenen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye düşmanlığının da altında yatan gercek bu.Türkiye güçlendikçe emperyalizm kaybediyor.İnşallah Türkiye;”Suriye,Irak, Libya, Dağlık Karabağ,Doğu Akdeniz”‘de olduğu gibi Kudüs’te de oyunları bozacak.Filistin halkı özürlüğüne kavuşacak.Mescid-i Aksa eski özgür günlerindeki müslüman cemaati ağırlayacak.Yazımızı Kuran-ı Kerim Âl-i İmrân Suresi 103. Ayet ile bitirelim;”(Eğer gerçekten iman ediyorsanız) Allah’ın ipine (Kur’an hükümlerine) hepiniz birden (elbirliği içinde) sımsıkı sarılın. Dağılıp ayrılmayın. Ve Allah’ın sizin üzerinizdeki nimetini hatırlayın. Hani siz birbirinize düşmanlar idiniz. O, kalplerinizin arasını uzlaştırıp-ısındırdı ve siz O’nun nimetiyle kardeşler olarak sabahladınız. Yine siz, tam ateş çukurunun kıyısındayken, (Kur’an ve Resulüllah sayesinde) oradan sizi kurtarmıştı. Umulur ki hidayete erersiniz diye, Allah size ayetlerini böyle açıklamaktadır.”Bu mubarek günlerde;Tüm İslam Ülkelerinin birlik ve beraberlik içinde olması için dua ediyoruz.Allah yardımcımız olsun,İslam düşmanlarını Allah helak etsin.Ymm Münür ŞahinOsmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 22

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*