KADDAFI’NİN ABD VE AB EMPERYALIZMINI VE İSLAM ÜLKELERİ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI ANLATTIĞI KONUŞMA METNİ

2-IMG_4171

Kaddafi 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nda Türkiye’ye konulan silah ambargosunu, Libya olanaklarını kullanarak delen ve Türkiye’ye destek olan liderdir. O dönemde bir çok Arap ülkesi ABD ve AB Ülkelerinin güçlünden korkarak Kıbrıs hatalarımıza karşı çıkmıştı.

Ve o dönemde Türkiye’ye verdiğimiz silahları Kıbrıs’ta kullanamazsın diyen ABD ve AB Türkiye’de oluşturdukları PKK,DHKPC,vb terör örgütleriyle mücadelede yine verdikleri silahların kullanılmasına müsaade etmediler.

Bugün Türkiye artık büyük oranda silahlarını yerli ve milli üretir hale geldi. Suriye’de, Irak’ta ve ülkemizde teröre karşı kullanılan silahlarımız Türkiye üretimi ve terörüstleri bu silahlarla yok ediyoruz..

ABD ve AB gibi emperyalist ülkeler boş durmuyor. Mısır,Irak,Suriye,Libya,Somali,Arakan,Filistin,Sudan vb gibi İslam ülkelerinde kardeş kavgası çıkararak onları bölüp parçalamaya ve sonrası yönetmeye çalışıyorlar. Irak’ta Saddamı kimyasal silah var diye devirdiler, sözde demokrasi getireceklerdi. Milyonlarca Müslüman kardeşimizi katlettiler. Binlerce Müslüman kadına tecavüz ettiler. Irak’ın değerlerini yerle bir ettiler. Suriye’de yine benzer tezgahlar. Kendilerini ülkeye davet edecek terör örgütleriyle kardeş kavgaları yaratarak katliam yaptılar.

Kaddafi halkı tarafından sevilen, Libya’nın değerlerine sahip çıkan, Emperyalist ülkelere gerektiğinde hadlerini bildiren,ABD ve AB düşmanı bir liderdi.Ama emperyalist ülkelerin yarattığı kardeş kavgası sonucu insanlık dışı metotlarla katledildi. Arap ülkelerinden ses seda çıkmadı. Allah Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmasa,15 temmuzda darbe başarılı olsa benzer bir sonuçta bizde olacaktı.

Bu günlerde 24 Haziran 2018 seçimleri için sahadayız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Lider adayımız Recep Tayyip Erdoğan.Muhalefete baktığımızda tam bir kargaşa var.Her kafadan bir ses cıkıyor.na muhalefet partisi lideri kalkıp ben adayım diyemiyor.Catı adayı derken her şey dağıldı. Allah herşey, gören ve bilendir.

Büyük ve güçlü Türkiye, güçlü lider sadece bizler için değil tüm Türk Dünyası,tüm İslam Alemi,Tüm ezilen,hor görülen Dünya halkları için gerekli.Emperyalist ABD ve AB ülkelerinin oyunlarını bozan,mazlumlara sahip cıkan tek ülke Türkiye,tek Lider Recep Tayyip Erdoğan.Türk halkı bunu görüyor ve biliyor.

Saygıve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin-Osmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 248

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*