KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZİN EŞİNİ VE BEBEĞİNİN ŞEHİT EDEN KATİLLER,SADECE PKK DEĞİL,UZANTISI HDP VE ONLARI OY İÇİN,İKTİDAR HIRSI İÇİN DESTEKLEYEN HAİNLERDİR

KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZİN EŞİNİ VE BEBEĞİNİN ŞEHİT EDEN KATİLLER,SADECE PKK DEĞİL,UZANTISI HDP VE ONLARI OY İÇİN,İKTİDAR HIRSI İÇİN DESTEKLEYEN HAİNLERDİR.

Türkiye’yi yasa boğan hain saldırının kurbanları şehit Nurcan Karakaya (26) ve 10 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya gözyaşları içinde,milyonların dualarıyla son yolculuklarına uğurlandı.

Belediye Başkanımız Münür Şahin yaptığı acıklamada;
Saldırıda eşini ve 11 aylık oğlunu kaybeden Astsubay Çavuş Serkan Karakaya: “Oğlum dün bayağı öptü, sarıldı. Vedalaşırken normalde ağlamazdı, umarcasına ağladı. Demek ki içine doğmuş yavrumun. Allah ikisinin de mekanını cennet etsin. Vatanımız sağ olsun” diyerek içimizdeki hainlere ve o hainlere destek olanlara,hapisteki teröristlerin lideri Demirtaş’a sahip çıkanlara hak ettikleri cevabını verdi.

Terör örgütü ve onun siyasi uzantısını büyük çoğunluğumuz hain ve katil olarak tanıyor ve lanetliyoruz.Ama böyle bir örgüte,siyasi uzantısı partiye ve onun katil liderine sadece oy ve siyasi hesapları için sahip cıkanları,onları meclise taşıyanları affetmiyor,onlara Allah sizleri hakettiğiniz şekilde cezalandırsın diyoruz dedi.

Türkiye uyguladığı dış politikalarla,İslam alemine,Türk Dünyasına ve ezilen halklara sahip çıkarken ve emperyalizmin kurmak istediği sömürü düzenine engel olurken,emperyalizmin Türkiye’yi diğer islam ülkelerinde olduğu içerden işbirlikçilerini kullanarak bölme girişimlerine de dur diyor.Emperyalist ABD ve AB ülkelerinin güçlenen Türkiye’nin önünü kesmek için,içerde kurduğu terör örgütlerine verdiği desteklerle her fırsatta Türkiye yi istikrarsızlaştırmak için her türlü cabayı harcadığını biliyoruz.

Başkanımız;Şehitlerimizin kahraman eşine ve ailesine başsağlığı dilerken,dualarımızla onları uğurluyoruz,mekanları cennet olsun,Allah onları yetiştiren ailelerinde razı olsun diyoruz dedi.

Okunma Sayısı: 115

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*