DUYURULAR

KURBAN BAYRAMINIZI KUTLUYOR,TÜRK VE İSLAM ALEMİNİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARA,TÜRKİYE’Yİ EKONOMİK SAVAŞLA YOK ETMEYİ PLANLAYANLARA ALLAH FIRSAT VERMESİN,ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ARTTIRSIN DİLİYORUZ

39616887_2105171239699408_2219021370606485504_n

KURBAN BAYRAMINIZI KUTLUYOR,TÜRK VE İSLAM ALEMİNİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARA,TÜRKİYE’Yİ EKONOMİK SAVAŞLA YOK ETMEYİ PLANLAYANLARA ALLAH FIRSAT VERMESİN,ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ARTTIRSIN DİLİYORUZ.

Kurban bayramı ve diğer bayramlar sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığı,birlik ve beraberliğimizin arttığı günlerdir. Allah’a yakınlaşmaktan doğan sevincin tezahürü olarak bayramları kutluyoruz.

Bayramlar sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığı günlerdir. Bayramlar sayesinde kırgınlıklar unutulur, dostluklar pekiştirilir. Düşkünlerin elinden tutulur, yetim ve öksüzler sevindirilir. Yardıma ihtiyaç duyanların da bayram yapabilmesine imkan sağlanır. Bayramların en önemli özelliklerinden birisi de kardeşlik, sevgi ve hoşgörü ortamı oluşturmaktır. Ülkemiz üzerinde son günlerde oynanan oyunlar, birlik ve beraberlik sayesinde bozuldu. Türk milleti, 15 Temmuz’da nasıl kenetlendiyse, Amerika Birleşik Devletleri kaynaklı ekonomik yaptırımlar karşısında da o denli sağlam bir duruş sergiledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve halkımızın inançlı kararlılığı, ekonomik terörizm karşısında Türkiye Cumhuriyeti’nin gücünü bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.

Tüm dünyanın huzur içerisinde geçireceği bayramlara ulaşmak temennisiyle Kurban Bayramı’nın birlik ve beraberliğimizin arttığı,şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık alemi için hayırlara vesile olmasını dilerim.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin-Osmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 265

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*