LEFKE CUP U 15’E KATILACAK TAKIMLAR BELLİ OLDU

20258506_1900291006854100_8500549228732793980_n

Osmaneli’nde 10-13 Ağustos 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan LEFKE CUP U 15 turnuvasına katılacak olan futbol takımları netleşti. 1308 Osmaneli Belediye Spor ile birlikte katılacak 10 takım ile düzenlenecek Lefke Cup U 15 turnuvası öncesi Futbol Federasyonu yetkilileri Osmaneli’ne gelerek tesislerde incelemelerde bulundu. Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN’i makamında ziyaret eden Futbol Federasyonu yetkilileri, daha sonra tesisleri gezerek gerekli bilgileri aldılar.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Belediye Başkanımız Münür ŞAHİN,  “Bugün Osmaneli’ne gelerek tesislerimizde incelemeler yapan Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri tesislerimizi beğendi. Futbol Federasyonu temsilcileriyle yapılan görüşmelerde; önümüzdeki yıllarda bu organizasyonun daha çok takımla yapılması ve geleneksel hale getirilmesi görüşü öne çıktı.Bu yılki ilk turnuva çok hızla geliştiği için katılacak takım sayısı 10 ile sınırlandırıldı. Turnuvayla ilgili detaylı bilgiler Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanacak. Osmaneli spor turizmi hedefi için büyük önem taşıyan bu organizasyonu alnımızın akıyla geçeceğimize inanıyorum. İlçemiz bu organizasyonla büyük değer kazanacak.

Spor organizasyonlarımız Eylül ayı itibariyle daha da yoğunlaşacak. Ulusal Satranç turnuvası, panayırda Ulusal Karakucak Güreş Organizasyonu yine ilçemize değer katacak.Bugün ilçemizi ziyaret eden Türkiye Futbol Federasyonu yöneticilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

LEFKE CUP U15 TURNUVASINA KATILACAK TAKIMLAR:

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Bolu Spor, Kağıthane Spor, Esenyurt Spor, Güngören Spor, Beykoz Spor, Gaziosmanpaşa Spor, 1308 Osmaneli Belediye Spor.

Okunma Sayısı: 720

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*