MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI İÇİN BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLARI BALIKESİR’DE

43315860_2131513947065137_7789244476324577280_n

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI İÇİN BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLARI BALIKESİR’DE
Marmara Belediyeler Birliğinin 13.Maddeden oluşan gündemli olağan toplantısını Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde Edremit”de gerçekleştiriyoruz.

Bilecik Belediye Başkanlarımızın da katıldığı toplantıda Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Başkanı Mevlüt Uysal açılış konuşması yaparak özetle,”Marmara Denizinin temizlenmesi fikri ile yola çıktığınız birliğimiz bugün tüm Marmara Bölgesini kapsayan büyük bir organizasyon oldu.Marmara denizi artık çok önceleri olduğu gibi denize girilen bir deniz oldu.Bir çok konuda belediyelerimizle bilgi paylaşarak,örnek başarılı projelerde işbirliği yapıyoruz.Genel kurulumuz hayırlara vesile olsun defi”.

Marmara Belediyeler Birliği Bütçe ve Plan Komisyonu üyesi Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada;Marmara Belediyeler Birliği ile her konuda işbirliği yapıyoruz ve örnek projeleri ilçemizde uyguluyoruz. Bütçe ve Plan Komisyonu üyesi olarak aktif görev aldığımız Birliğimizin ileride bir toplantısını inşallah ilçemizde gerçekleştirebiliriz. Artık Osmaneli 2019 un ikinci yarısından itibaren bu organizasyonları yapacak konuma gelecektir” dedi.

Okunma Sayısı: 52

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*