MİLLET PARKI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. OSMANELİ’Nİ TATİL KENTİ YAPIYORUZ.YÜZMEK İÇİN DENİZE GEREK KALMAYACAK.

MİLLET PARKI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. OSMANELİ’Nİ TATİL KENTİ YAPIYORUZ.YÜZMEK İÇİN DENİZE GEREK KALMAYACAK.

Osmaneli Belediyesi olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz büyük parklarla sadece ilçemize değil,çevremizdeki ilçelere ve illere hizmet veriyoruz. Koronavirüs salgını öncesi parklarımız dolup taşıyordu.Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerimiz yine aynı şekilde tüm bölgemize hizmet verir konuma gelmişti.

Koronavirüs tehlikesini mutlaka atlatacağız.Ancak Cumhurbaşkanımızın dediği gibi hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.Parklarımız çok büyük olsa da artık kimse birbirine çok yakın olamayacak.Yapımını hızlandırdığımız Millet Parkımız çok daha geniş alanlarda insanların huzur bulacağı çok güzel bir park alanı olacak.

Millet Parkımızda neler yer alacak:
Geleneksel Türk Sporları Alanı,Bisiklet Yolu,Yürüyüş yolları,105X68 UEFA Standartında Doğal Çim Futbol Sahası,Tenis Kortları,Basketbol,Voleybol Sahaları,Halı Saha,Golf Sahası,Kürek,Kano,Yelken alanı,Yüzülebilir ilaçsız doğal arıtmalı deniz kıyısı görünümlü gölet,su kanalı,Sosyal İhtiyaçlar(Yemek,Organizasyon vb.) küçük ada,tekne turları,Balık avlama alanları,2-3 km sürat tekneleri için Sakarya Nehrinin ıslahı,Yangın için su alınabilecek gölet,ilçemizde yetişen tüm ağaç türleri,sebze-meyva türleri,yurt dışından gelecek gençler de dahil olmak üzere gençlik kamp alanı,ingilizce dil kampı,At binme alanı,Eşekle seyahat,piknik alanları,mangal alanları,gençlik ateşi yakılacak alan, vb.bir çok ekinliği içeren çok düşük maliyetle,herkesin hayan kalacağı bir park yapıyoruz.

Parkımız diğer parklarımızda olduğu gibi çok ilgi görecek.Osmaneli Belediyesinin en büyük özelliği kendi ekipleriyle,işkur destekleriyle çok düşük maliyetlere çok kaliteli ve çok güzel yatırımları yapabilmesidir.Haziran ayı sonunda yıkıp başlayacağımız Belediye Binamızı da sadece malzeme ihalesi yaparak kendi ekiplermizle inşa edeceğiz.

Millet Parkı yapacağımız alanda ağaç budamalarını,kurumuş olanların temizlenmesi,yeni ağaç dikimleri,yolların yapılması,kanal ve gölete başlanması gibi faaliyetlere hız verdik.

Okunma Sayısı: 158

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*