MİLLETVEKİLİMİZ HALİL ELDEMİR OSMANELİ’NDEYDİ

24991039_1958133737736493_4339897672366719381_n

Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil ELDEMİR, ilçemiz Osmaneli’ne ziyarette bulundu. İlçemize düzenli olarak ziyarette bulunan Milletvekilimiz Halil ELDEMİR’i Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Ak Parti Osmaneli İlçe Başkanı Mefaret GÖBEKÇİ, Belediye Başkan Yardımcımız Hayati KABA ve Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Hakan ÖZKAN karşıladı.

Başkanımızla, makamında yatırımlar ve projeler hakkında görüşme yapan Milletvekilimiz Halil ELDEMİR, ilçe stadımızda oynanan 1308 Osmaneli Belediye Spor-Gençlerbirliği Spor karşılaşmasına da katıldı.

Milletvekilimiz daha sonra Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN ve yanında bulunan heyetle birlikte köylerimizi ziyaret ederek halkımızın ihtiyaçlarını dinledi.

Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Milletvekilimiz Halil ELDEMİR’in ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada; “Milletvekilimiz Halil ELDEMİR ile Osmaneli yatırımlarını görüştük. Çerkeşli, Hisarcık, Beşevler ve Gaziler köyünü ziyaret ettik. Osmaneli yatırımlarında yerinde incelemelerde bulunduk. Milletvekilimiz Halil ELDEMİR’e ziyareti ve ilçemiz projelerine, yatırımlarına verdiği destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

Okunma Sayısı: 535

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*