MİLLETVEKİLİMİZ SN. HALİL ELDEMİR’İN KADİR GECESİ MESAJI

halil-eldemir-222-728x410

Bilecik AK Parti Milletvekili Sn. Halil ELDEMİR, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Milletvekilimiz Sn. Halil ELDEMİR, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“21 Haziran Çarşamba gününü Perşembeye bağlayan gece, 14 asır önce Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı Kadir Gecesi’ni bir kez daha idrak edeceğiz. Bizleri böyle kıymetli, bereketli, izzetli bir geceye eriştirdiği için Rabbimize hamd ü senalar ediyor, aziz milletimizin, mümin kardeşlerimizin ve bütün İslam aleminin Kadir Gecesini gönülden kutluyorum.

Cenab-ı Hak daha nice Kadir Gecelerine, nice bayramlara bu şuurla erişmemizi nasip etsin. Rabbimizden niyazım odur ki, asırlar önce Kadir Gecesi nasıl bize Kur’an-ı getirdiyse, bu kadir gecesi de ülkemize, milletimize, acılar içerisinde kıvranan İslam alemine ve bütün insanlığa Kur’an’ın merhametini, adaletini, sevgisini getirsin. Kadir gecesi, kadrimizin yücelmesine vesile olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere bütün İslam aleminin mübarek Kadir Gecelerini en güzel temenni ve duygularla tebrik ediyor; Kadir Gecesinin feyz ve bereketinden hepimizin nasiplenmesini, dua ve niyazlarımın kabul olmasını, topyekün insanlığın ve bilhassa İslam dünyasının geçmekte olduğu zorlu süreçten bir an evvel kurtulmasını, akan kan ve gözyaşının bir an önce durmasını, Ramazan Bayramına sağlık afiyet içerisinde huzur ve mutlulukla erişebilmeyi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.”

          Halil ELDEMİR

AK Parti Bilecik Milletvekili

Okunma Sayısı: 543

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*