OEDAŞ ESKİŞEHİR BÖLGESİ DİREKTÖRÜ MUZAFFER YALÇIN’I VE ESKİ BİLECİK OEDAŞ İL MÜDÜRÜ ALİ TÜRKMEN’İ OSMANELİ ENERJİ YATIRIMLARI İÇİN ZİYARET ETTİK

oo

Osmaneli de yapmakta olduğumuz yatırımlar için gerekli olan enerji yatırımlarımızı da takip ediyoruz. Bugün Eskişehir OEDAŞ Bölge Müdürümüz Muzaffer Yalçın ile makamında görüşerek devam eden yatırımları gözden geçirdik . Geçen yıl Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler Tesislerini elektriğe kavuşturmuştuk. Şehitler Parkımızda hatların yer altına alınması, yeni aydınlatma sistemini OEDAŞ ile tamamlamıştık. Şu anda ,OEDAŞ ile yürüttüğümüz projelerimiz,

1-Yeniden düzenlediğimiz Osmaneli şehir içi 4,5 km’ lik bölünmüş yol yatırımlarımızda, orta refüj aydınlatması ve çevre aydınlatması projesinin hızlandırılması.
2- Sanayi parsellerimizin enerji ihtiyacının karşılanması için imar planımız içerisinde kalan alanların enerji ihtiyacının ihale edilerek sanayicinin önünün açılması.
3-,Otogar-Hal yatırımınız için artan enerji ihtiyactımız için gerekli trafo alt yapısının hazırlanması ve trafo konulması.
4-Şehir içinde yer altına alınan elektrik hatları %70 civarında. Yer altına alınacak elektrik hatları sit alanından başlayarak 2019 sonuna kadar tümden tamamlanmış olacak.

Eskişehir Bölgesi OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın ve eski Bilecik Oedaş il Müdürü Ali Beye enerji yatırımlarımıza destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Okunma Sayısı: 733

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*