ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN. ARAMIZDAN AYRILAN BAŞÖĞRETMEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,BABAM VE TÜM ÖĞRETMENLERİ RAHMETLE ANIYORUM.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.
ARAMIZDAN AYRILAN BAŞÖĞRETMEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,BABAM VE TÜM ÖĞRETMENLERİ RAHMETLE ANIYORUM.

Öğretmenin toplumdaki yeri, rolü, önemi ve değerini anlamak, öğretmeni bulunması gereken yüce yerine oturtmak bizleri yetiştiren öğretmenlerimize karşı görevimizdir.. Öğretmenler arasındaki bağı kuvvetlendirmek, öğrencileri ile aralarındaki sevgi, saygı ve dayanışmayı güçlendirmek,.emekli olan öğretmenleri saygıyla anmak ve yeni atanmış öğretmenlere mesleklerinin bilincine varmalarını sağlamak için toplum olarak üzerimize düşeni yapmalıyız.

Öğretmenler Günü, fedakâr öğretmenlerimizin kıymetini bir kez daha düşünüp anlamamızı sağlayan önemli bir gündür. Öğretmenlerimize duyduğumuz saygı, sevgi ve şükranlarımızı dile getirmek için bu günü fırsat bilmeli ve bu duygularla, onların ellerini öpmeliyiz. Okulu bitirip hayata atıldığımız zaman, bizi bu günlere hazırlayan öğretmenlerimizi hatırlamak, ziyaret etmek.hatırlarını sormak onlar için en büyük ve en değerli armağan olacaktır.

Unutmayalımki ortada bir başarı varsa bu bizleri yetiştiren çok değerli öğretmenlerimizindir.Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum.Aramızdan ayrılan başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk,öğretmen olan Babamı ve tüm öğretmenleri rahmetle, minnetle anıyorum.Allah onlardan razı olsun.Değerli öğretmenlerimize sağlıklı,huzurlu,başarılı bir yaşam diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

Okunma Sayısı: 185

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*