ÖNCEKİ DÖNEM MİLLETVEKİLİMİZ HALİL ELDEMİR SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI.BAKANIMIZI KUTLUYOR,ALLAH BAŞARILI ÇALIŞMALARINDA YARDIMCISI OLSUN

ÖNCEKİ DÖNEM MİLLETVEKİLİMİZ HALİL ELDEMİR SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI.BAKANIMIZI KUTLUYOR,ALLAH BAŞARILI ÇALIŞMALARINDA YARDIMCISI OLSUN.

Osmaneli ilçemize milletvekilliği döneminde büyük katkıları olan önceki dönem milletvekilimiz Halil Eldemir Cevre Şehircilik müşaviri olarak atanmıştı.Cumhurbaşkanımız kendisini Sağlık Bakan Yardımcısı olarak atadı.Kendisine hayırlı osun diliyor,başarılı çalışmalarının bakanlık döneminde devamını diliyoruz.

25. ve 26. Dönem AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Sağlık Bakan Yardımcılığı görevine getirildi. Bilindiği üzere, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den ikinci sıra milletvekili adayı olan Halil Eldemir, yeni kabinenin kurulmasının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı olmuştu. Halil Eldemir’in görevinde yeniden değişiklik yaşandı. Eldemir, Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sağlık Bakanı Yardımcılığı görevine atandı.

Allah yar ve yardımcısı olsun.

Okunma Sayısı: 69

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu

*